reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja mam córkę 5 letnia poczętą w 4 lub 3 cyklu starań bo już nie pamiętam. O drugą ciążę staraliśmy się też 3 cykle ale niestety bliźniaki urodziły się w 21/22 Tc i terac 3 ciaża w 3 cyklu.
Najważniejsze, że się udało. Ja już straciłam nadzieję, że mogło by się udać.
 
reklama
czesc dziewczyny, kilka dni mnie nie bylo. Jakas chorowitka jestem w ciagu ostatnich kilku tygodni.. Zaraz poczytam co u was. A mam jedno pytanie..czy was tez czasem juz kilka dni po okresie zaczynaja bolec jajniki /jajnik?.. Kurcze, czy to normalne?. Zauwazylam w tym cyklu juz 6 dnia, ze cos mnie zaczyna kluc.. Moze ten cykl bedzie krotszy i dlatego pojawilo sie to klucie?
Dobra, ide nadrobic zaleglosci, zobaczyc co naskrobalyscie...
 
reklama
Do góry