reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski prgesteron

Sierpień2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
138
Witam przyszłe mamy :)
Jestem prawdopodobnie w 7 tygodniu ciąży.. Beta przyrasta prawidłowo w tym momencie z dnia 03.01.20 wynosi ponad 19 tysięcy.. We wtorek mam lekarza. 03.01 zrobiłam również poziom progesteronu.. Wyniósł 18.35ng.. Martwię się że może coś być nie tak, pierwsza ciążę poronilam 5 tygodniu, nie zdążyłam jej nawet potwierdzić ale od samego poczatku miałam silne bóle a beta 7 dni po terminie miesiączki wynosiła 200..Podzielcie się swoim doświadczeniem, czy mam szansę..
 
reklama
Witam przyszłe mamy :)
Jestem prawdopodobnie w 7 tygodniu ciąży.. Beta przyrasta prawidłowo w tym momencie z dnia 03.01.20 wynosi ponad 19 tysięcy.. We wtorek mam lekarza. 03.01 zrobiłam również poziom progesteronu.. Wyniósł 18.35ng.. Martwię się że może coś być nie tak, pierwsza ciążę poronilam 5 tygodniu, nie zdążyłam jej nawet potwierdzić ale od samego poczatku miałam silne bóle a beta 7 dni po terminie miesiączki wynosiła 200..Podzielcie się swoim doświadczeniem, czy mam szansę..

Betę masz piękną, na progesteronie się nie znam, ale skoro jutro masz wizytę to już niedługo mam nadzieję,że usłyszysz dobre wieści! Trzymam kciuki i pozdrawiam! :)
 
Do góry