reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Ania daj znac jak po wizycie! [emoji1695][emoji1695]
Jestem tak szczęśliwa....
Same dobre wiadomości mam w tym roku 1sze ze zalatwilam sobie ten monitoring miesięczny.
Moje endo nigdy nie było jeszcze tak grube 10mm !!!!! Pełen sukces po tych nadzwyczajnych witaminach tylko minus cena drogie jak ..... 1tys zł kuracja dla niej i dla niego ale mają takie opinie ze od razu kupiłam. Ale oponie można przeczytać tylko po angielsku one nie są znane w Polsce tylko w nowej Zelandii i USA. Tak się ciesze ze mi tak poprawiły endo .
 
Super Kochana!!! [emoji173] Bardzo się cieszę! Jak Endo się tak poprawiło to może się w końcu uda!! Mocna bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!
[emoji7][emoji7]
Jestem tak szczęśliwa....
Same dobre wiadomości mam w tym roku 1sze ze zalatwilam sobie ten monitoring miesięczny.
Moje endo nigdy nie było jeszcze tak grube 10mm !!!!! Pełen sukces po tych nadzwyczajnych witaminach tylko minus cena drogie jak ..... 1tys zł kuracja dla niej i dla niego ale mają takie opinie ze od razu kupiłam. Ale oponie można przeczytać tylko po angielsku one nie są znane w Polsce tylko w nowej Zelandii i USA. Tak się ciesze ze mi tak poprawiły endo .
 
Dziewczyny!
Ale mnie stres zżera... Przylazł ten 24 dc (11 dni po owu) niby powinien być okres - ni ma. Eh wytrzymać do końca tygodnia - bezcenne... :-) :)

Ale wiecie co? Wycwaniłam się! Jak bedzie coś na rzeczy to mam wizytę w wtorek do ginekologa na NFZ :-D i bach L4 i nara robota! (pomarzyć dobra rzecz)

@Ania7812 Narazie nic nie testowałam - boje się...
 
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Dobre podejście! Ja też od razu jak zajde idę na L4 [emoji16] Marzę o tym bybisc do.szefowen i powiedzieć że jestem w ciąży i mam.zwolnienie! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Nie mów doczekać się jej miny [emoji16] A czemu Tu jeszcze nie testujesz?
 
jeszcze dwa dni chyba i testuje teraz mam nadzieje większą oby oby wyszło a wtedy chyba zwaryjuje ze szczęścia tak długo to już trwa 😣
Dziewczyny!
Ale mnie stres zżera... Przylazł ten 24 dc (11 dni po owu) niby powinien być okres - ni ma. Eh wytrzymać do końca tygodnia - bezcenne... :-) :)

Ale wiecie co? Wycwaniłam się! Jak bedzie coś na rzeczy to mam wizytę w wtorek do ginekologa na NFZ :-D i bach L4 i nara robota! (pomarzyć dobra rzecz)

@Ania7812 Narazie nic nie testowałam - boje się...
Ja bym nie wytrzymała i bym już testowala
 
reklama
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Dobre podejście! Ja też od razu jak zajde idę na L4 [emoji16] Marzę o tym bybisc do.szefowen i powiedzieć że jestem w ciąży i mam.zwolnienie! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Nie mów doczekać się jej miny [emoji16] A czemu Tu jeszcze nie testujesz?

Wydaje mi się to jakoś za szybko...

A L4 ze względu na to, że pracuje w przychodni i tutaj pacjentów na pęczki jest zarażonych różnymi wirusami, badziewiami. Nawet odra u nas była w zeszłym roku... sanepid mnie ścigał. Także sobie powiedziałam, że nie warto nawet ryzykować swoim zdrowiem i narażac się na zarażenie jakimś gównem... gdyby coś...
 
Do góry