reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

@Verona26 ja widzę ze ty tez jesteś na tym drugim forum tam strasznie dużo dziewczyn jest mają dużą wiedzę wiec myślę i ja też tam musze być hehe. A ten twój test wygląda mi na to ze jutro będzie pozytywny czyli może wieczorem kreseczka będzie mocniejsza od kontrolnej czyli owu ci wypadnie środa
 
reklama
Zrobisz badania i będziesz wiedziała na czym stoisz [emoji4] Nie martw się będzie wszystko dobrze! Musi być! [emoji173][emoji7] Już niedługo się doczekasz [emoji4]
Już się nie mogę doczekać tego endokrynologa mam nadzieję, że coś pomoże... Jutro badanie nasienia męża znowu stres [emoji85] a mówią, że starania o dziecko są łatwe proste i przyjemne

A to też prawda, najbardziej mnie śmieszy jak dziecko jak z początku roku drugie z końca więc wiadomo, że trochę minie czasu zanim dorówna pierwszemu [emoji2356]
 
Tak ja piszę na 3 wątkach [emoji23][emoji23][emoji23] Myślę że będziemy działać dziś, jutro i pojutrze [emoji4] Może coś się uda [emoji4]
@Verona26 ja widzę ze ty tez jesteś na tym drugim forum tam strasznie dużo dziewczyn jest mają dużą wiedzę wiec myślę i ja też tam musze być hehe. A ten twój test wygląda mi na to ze jutro będzie pozytywny czyli może wieczorem kreseczka będzie mocniejsza od kontrolnej czyli owu ci wypadnie środa
 
Kochane a ja jutro mam prywatna wizytę bo chce wiedzieć jak moje endo 🙈 zobaczymy czy jest poprawa po tych "nadzwyczajnych" witaminach . Od sierpnia było 5mm potem 6mm max 7mm . Jutro idę 1szy raz po kuracji ziołowe 3mies i po tych witaminach kuracje miałam miesiąc aż się boje co mi powie .
 
Będzie dobrze! Trzymam mocno za Ciebie kciuki Kochana! [emoji173][emoji7]
Kochane a ja jutro mam prywatna wizytę bo chce wiedzieć jak moje endo [emoji85] zobaczymy czy jest poprawa po tych "nadzwyczajnych" witaminach . Od sierpnia było 5mm potem 6mm max 7mm . Jutro idę 1szy raz po kuracji ziołowe 3mies i po tych witaminach kuracje miałam miesiąc aż się boje co mi powie .
 
Kochane a ja jutro mam prywatna wizytę bo chce wiedzieć jak moje endo 🙈 zobaczymy czy jest poprawa po tych "nadzwyczajnych" witaminach . Od sierpnia było 5mm potem 6mm max 7mm . Jutro idę 1szy raz po kuracji ziołowe 3mies i po tych witaminach kuracje miałam miesiąc aż się boje co mi powie .
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę ❤duża siła w nas więc musi być dobrze !
 
Ania daj znac jak po wizycie! [emoji1695][emoji1695]
Wizytę mam o 19.40 ale już zabukowalam monitoring na przyszły miesiąc tu w UK robią od 5go dnia cyklu do ostatniego !!!! Co drugi dzień tak mnie to cieszy jakbym 6ke w totka wygrała ze mam monitoring od przyszłego miesiąca cały miesiąc i tez w tym będzie obserwacja endo 😊😊😊
 
Wizytę mam o 19.40 ale już zabukowalam monitoring na przyszły miesiąc tu w UK robią od 5go dnia cyklu do ostatniego !!!! Co drugi dzień tak mnie to cieszy jakbym 6ke w totka wygrała ze mam monitoring od przyszłego miesiąca cały miesiąc i tez w tym będzie obserwacja endo [emoji4][emoji4][emoji4]

Ania super, ze taki sukces! Teraz czekac na wizyte ;)

Ja sie Musze zabrac w sobie Ci wiadomosc wyslac :p
 
reklama
Do góry