reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Czy któraś was była w takiej sytuacji, że wzięła tylko 5 tabletek anty? Miałam brać na uregulowanie, ale się wkurzylam i odstawilam i teraz ni okresu, ni drugiej kreski [emoji849] jak w ogóle liczyć ten cykl?
 
reklama
@Daraa_94 znam te uczucie- z jednej strony cieszysz się, a wewnętrznie deprecha Cię dopada :( każda z nas prędziej czy później doczeka się dzidziusia, i trzeba w to mocno wierzyć ❤
 
@Daraa_94 znam te uczucie- z jednej strony cieszysz się, a wewnętrznie deprecha Cię dopada :( każda z nas prędziej czy później doczeka się dzidziusia, i trzeba w to mocno wierzyć ❤
Dokładnie kobitki 😊
@Daraa_94 pomysl sobie tak niech juz wszyscy maja z rodziny a twoje najmłodsze to będzie najbardziej rozpieszczane. Jak byś miała w podobnym wieku to wszyscy by porownywali a to twoje nie robi tego bo moje juz robi 🙈 nienawidzę takich typu komentarzy. Przyjdzie kolej na nas wszystkie trzeba wierzyć a jak nie to zawsze można skorzystać z ifv
 
@Daraa_94 czytam wątek staraczki 2018-2020 i tam są 2 dziewczyny co miały tak samo jak ty PRL plus tsh obniżyły lekami i 2 tyg później obie zaszły w ciążę od razu jak się tylko zbije tsh to od razu ciąża także głowa do góry . Bo wtedy hormony biorą górę i ciąża. Także myśl pozytywnie
 
Dziwczuny moj tet owu z przed chwili. Dzis dopiero 13 dc. Czyzby owu juz sie zblizala?
20200113_195633.jpeg
 
Robiłam teraz wieczorem [emoji4]Przed chwila [emoji4] jest taka sama jak kontrolna [emoji4] śluz już mam płodny bo cały dzień to czuje [emoji4] Jutro zrobię rano i wieczorem też bo popołudniu nie dam rady w pracy jestem do 19 [emoji4]
Tak zbliża się kiedy robiłaś rano czy teraz z wieczora? Jutro zrób rano wieczorem możesz ewentualnie popołudniu
 
Już się nie mogę doczekać tego endokrynologa mam nadzieję, że coś pomoże... Jutro badanie nasienia męża znowu stres [emoji85] a mówią, że starania o dziecko są łatwe proste i przyjemne

A to też prawda, najbardziej mnie śmieszy jak dziecko jak z początku roku drugie z końca więc wiadomo, że trochę minie czasu zanim dorówna pierwszemu [emoji2356]
 
reklama
Dzisiaj mezowi nie odpuszcze . Myślę że ten cykl będzie jakiś krótszy skoro mam już w 13 dc mam pozytywny to może w 16 będzie owu. Także bedzie normalny A nie jak poprzedni 43 dni [emoji848]
Jak najbardziej, ciekawe jaka jutro będzie kreseczka :) myślę, że pojutrze powinna być taka jak kontrolna. Działaj kochana [emoji3531]
 
Do góry