reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jedna z dziewczyn tutaj miała betę chyba 14 i jest w ciąży z bliźniakami wiec nie ma czegoś takiego ze musi mieć tyle beta żeby było dobrze. Inne pisały ze miały wynik 7 np i tez maja zdrowe dzieci z tego.
U mnie chyba 12.01 była . Też mam doła już właśnie :/
U Ciebie też super test pokazał. To jest najgorszy etap cyklu. W pracy się obijam bo nie mogę się skupić na niczym 🤓
Masz rację, uprościłam to bardzo aż za😂😂
W artykule było że przy 1000 powinno nuż widać zarodek a 10k serduszko :)
 
reklama
Dziewczyny wiem że kobiet się o wiek nie pyta :D ale z czystej ciekawości chciałam wiedzieć jaki przedział wiekowy tutaj mamy :D ja pod koniec tego roku skończę 27 lat :D

Ja w sierpniu skończę 32, pierwsze dziecko będzie jak już zajdę 🙈


Hejka ;]
wczoraj mnie nie było a tu tyle postów- wow!!!
gratuluje kolejnych II kreseczek ;] jakoś styczeń jest dla nas łaskawy i sporo nowych mam z tego forum się wykluje :)

U mnie ten cykl spisuje na straty. Z mężem tylko na początku owu się poprzytulaliśmy a później... no cóź, komputer i granie do nocy ;/ Także nawet nie kupuje testów bo nie mam po co, @ w tym miesiącu na pewno przyjdzie.

Mam to samo z moim, granie do nocy a potem przyłazi do łóżka jak ja już śpię i dupa z przytulanek 🤦‍♀️
 
Podpowiedzcie mi trochę. Mam dziś 18dc, od sierpnia dwie czerwone krechy na teście owu mam 19dc. Planuje przytulanki dzis, jutro i pojutrze. Czyli 18,19,20 ( 20 wypada teoretyczna owu) Czy Wy tak robicie czy jeszvze 21 zahaczyć? Pytam bo mąż wyjeżdża w delegację właśnie na 21 dc. Mam możliwość zostawienia synka z przyjaciółką i podjechania do niego na wiadomo co [emoji846] ale nie wiem czy to robić czy te 3 dni w okolicach owu wystarczą

Ja bym jescze zgarnęła ten 21 :)
 
Masz rację, uprościłam to bardzo aż za[emoji23][emoji23]
W artykule było że przy 1000 powinno nuż widać zarodek a 10k serduszko :)

Przy 1500 powinno być widać zarodek w macicy to prawda. U mnie serduszko biło już w 6 tc. Ale w piątek nie było widać a w poniedziałek już pięknie biło wiec te kilka dni zrobiło różnice ale oczywiście weekend miałam wtedy ciężki :)
 
reklama
Do góry