reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty lekarskie

reklama
Pierwsza wizyta 14.01 trochę wymuszona przez sytuację. Poronienie jednego zarodka, drugi rozwija się prawidłowo, jest pęcherzyk i jakieś echo :) 42DCF19D-0FB7-48A9-99A8-38BC8995E6FE.jpeg
kolejna wizyta 21.01 . Jestem szczęśliwa🥰
 
Już po wizycie, ciąża zagrożona (plamienia brązowe),5 tydz,widoczny pęcherzyk ciążowy,leki:luteina3*1,duphaston2*1,acard1*1,zwolnienie i zakaz dźwigania,mam leżeć i odpoczywać
 
Dziewczyny a po co sie bierze acrd w ciazy?
Ja biorę Acard rano i zastrzyk z heparyny wieczorem, bo mam lekką Trombofilię
zdrowym Accard dają właśnie na rozrzedzenie krwi, bo jak nie jest rzadka to się robią mikro skrzepy, które nie są dobre dla płodu , tak mi ginekolog kiedyś wytłumaczył
 
Już po wizycie, ciąża zagrożona (plamienia brązowe),5 tydz,widoczny pęcherzyk ciążowy,leki:luteina3*1,duphaston2*1,acard1*1,zwolnienie i zakaz dźwigania,mam leżeć i odpoczywać
Ojej ... po luteinie i duphastonie pewnie przestaniesz plamić . Kiedy następna wizyta ? Ja tez jestem w około 5 tyg :)
 
reklama
Do góry