reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Ja na początku chciałam odrazu l4, ale z czasem myślę że fajnie by było trochę popracować ale obstawiam że mi nie pozwolą [emoji1787]tak na przyszłość
 
@Verona26 ja także tylko czekam na wieść o ciąży i odrazu L4- na codzień mam kontakt z chorymi ludźmi, plus praca dosyć stresująca i w ciągłej presji czasu. Mój kiero podobnie- okropny, więc nawet nie mam zamiaru podejmować takiego ryzyka :)
@Daraa_94 czekamy na wyniki ! Koszty badań są straszne- zwłaszcza jak musisz porobić kilka oznaczeń to robi się z tego spora sumka:(
 
Mi też przykro jak się ktoś pyta kiedy i kiedy.. Ale co mam zrobić staramy się. Dziś czekam na swoje wyniki w piątek wyniki nasienia męża, ja 23. 01 endokrynolog
Moja rozmowa z teściową... :)
Screenshot_20200115_134325.jpeg
 
Tak
Mi też przykro jak się ktoś pyta kiedy i kiedy.. Ale co mam zrobić staramy się. Dziś czekam na swoje wyniki w piątek wyniki nasienia męża, ja 23. 01 endokrynolog
Moja rozmowa z teściową... :)
Zobacz załącznik 1068620
Tak to jest a ty juz sama nie wiesz co masz mowic nie , ja tez tak mialam z tesciowa az maz jej wkoncu powiedzial ze sie staramy no i ze jak bedzie to bedzie to sie swoja wnusia zajela i narazie jest spokoj . Ludzie powinni miec troche wyczucia
 
Dziewczyny prolaktyne i progesteron sie ttlko robi w 21 dc czy cos jescze a inne w 3-5 bo sie zgubiłam
I (2-4dc)
-mocz bad. ogólne
-OB
-glukoza
-ALT
-AST
-kreatynina
-białko całkowite
-FSH
-LH
-estradiol
-progesteron
-prolaktyna
-DHEAS
-androstendion
-testosteron wolny
-17-OH progesteron


II 21-23 dc(zaznaczyć który dc!)
-TSH
-FT4
-FT3
-anty-TPO
-anty-TG
-estradiol
-progesteron

III ciążowe
-toksoplazmoza IgG
-toksoplazmoza IgM
-różyczka IgG
-różyczka IgM
-CMV IgG
-CMV IgM
-p/c kardiolip. kl. IgG i IgM


Moje badania drugiej polowy musialam robic pozniej. Ja mam dluzsze cykle i pamietam, ze jak to robilam to mi wychodzily niskie. A teraz mam "chip" w ramieniu to nawet nie ma sensu robic.. wyciagne i zaczniemy badania
 
reklama
Do góry