reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

To mój 23 dc może świadczyć o ciąży czy nie? [emoji23]
Nie da się stwierdzić na podstawie progesteronu czy jesteś w ciazy na tak wczesnym etapie tzn jeśli jesteś po terminie miesiączki a okresu nie ma a progesterone około 20 lub lekko wyżej można podejrzewać .
Ale szanse masz z takimi wynikami. 3mam kciuki .
Ja będę testować w sobotę i juz mnie nosi
 
reklama
Życzę dużo cierpliwości!

Oby tylko wyniki męża były w normie [emoji120] ja powinnam dostać @23
Nie da się stwierdzić na podstawie progesteronu czy jesteś w ciazy na tak wczesnym etapie tzn jeśli jesteś po terminie miesiączki a okresu nie ma a progesterone około 20 lub lekko wyżej można podejrzewać .
Ale szanse masz z takimi wynikami. 3mam kciuki .
Ja będę testować w sobotę i juz mnie nosi
 
Kochana dostałaś @? Wiem, że czekasz na badania w danym szpitalu? Może jednak warto zmienić lekarza, zgłosić się do innego szpitala.. Wiem, że wszystko kosztuje ale myślę że warto.

Ja chodzę wszystkie soboty do pracy i praktycznie wydaje a to na wyniki a to na lekarza :/
No tez ale ja juz raz bylam umowiona musielismy czekac chyba ok miesiaca a w koncu musialam odwolac bo maz nie mial wolnego,a ostatnio to wogole sie nie moglam dodzwonic moze to by vylo jakies i ne wyjscie
 
reklama
Do góry