reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Dziewczyny zrobiłam test owu. I nie wiem co myśleć są dwie kreski ale jakieś blade
IMG_20200115_190803.jpg
 
Super gratulacje który masz tydzień jak się czujesz spokojnych miesięcy 😊
Miałaś jakieś objawy przed planowanym terminem @
Wg moich obliczen powinien byc 5+6 albo 6+0 ale dzis bylam u lekarza, jakiegos buraka.. wg niego btlo to 5tydz+3 ale zarodek i serduszko było... nie wiem co myslec.
Ogplnie to zadnych objawow nie mialam, ale czulam ze sie udalo. Jeszcze kilka dni przed @ bylam ma bhcg. Dalej nie czuje sie jak w ciąży
 
Wg moich obliczen powinien byc 5+6 albo 6+0 ale dzis bylam u lekarza, jakiegos buraka.. wg niego btlo to 5tydz+3 ale zarodek i serduszko było... nie wiem co myslec.
Ogplnie to zadnych objawow nie mialam, ale czulam ze sie udalo. Jeszcze kilka dni przed @ bylam ma bhcg. Dalej nie czuje sie jak w ciąży

Gratulacje! Fantastycznie, że znów sypią się dobre wiadomości.

A jak serduszko jest to świetnie. Niech bije i bije :)

Dużo zdrówka dla Was!
 
Wg moich obliczen powinien byc 5+6 albo 6+0 ale dzis bylam u lekarza, jakiegos buraka.. wg niego btlo to 5tydz+3 ale zarodek i serduszko było... nie wiem co myslec.
Ogplnie to zadnych objawow nie mialam, ale czulam ze sie udalo. Jeszcze kilka dni przed @ bylam ma bhcg. Dalej nie czuje sie jak w ciąży
Będzie wszystko ok na pewno serduszko bardzo wczas to bardzo dobry znak .
Ja mam mega zgage dziś cały dzień i kawa nie smakuje tak jak zawsze nie mogę jej pić nie robiłam sobie żadnych nadzieji nawet umówiłam wizyty na następny miesiąc na monitoring ale to było wczoraj po dzisiejszym dniu jestem pełna nadziei dziś mam 8dpo. 1szy raz myślę tak mocno ze chyba się udało żeby nie zapeszac oby oby
 
Będzie wszystko ok na pewno serduszko bardzo wczas to bardzo dobry znak .
Ja mam mega zgage dziś cały dzień i kawa nie smakuje tak jak zawsze nie mogę jej pić nie robiłam sobie żadnych nadzieji nawet umówiłam wizyty na następny miesiąc na monitoring ale to było wczoraj po dzisiejszym dniu jestem pełna nadziei dziś mam 8dpo. 1szy raz myślę tak mocno ze chyba się udało żeby nie zapeszac oby oby
Trzymam kciuki!
 
Trzymam kciuki!
Kurcze nie dziękuję żeby nie zapeszac ale od kawy to mnie odtracilo tylko w 1szej ciąży tez przed planowaną miesiączka była wstrętna śmierdziala starym mlekiem (która straciłam w 12tyg c .) Dziś to było tak samo śmierdziala tak jakby starym mlekiem . Chciałabym dodać że mleko mam świeże 😂 wczoraj kupiłam i wczoraj kawa była wyśmienita. Cholera to mi dało do myślenia 🤔
 
reklama
Do góry