reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

Tez tak mysle tylko czy nie dostane opierniczu..ze znowu samowolka..jutro robie tsh I wtedy chyba zaczne brac ten steryd ale moze w malych ilosciach. Od kiedy bralas encorton przed crio transferem? Ktory dzien cyklu?
 
reklama
Ja bralam od 10dc ale ja miałam problemy z immunologia. Z tego co słyszałam to powinno się włączać wtedy co progesteron (5 dni przed jeśli blastocysta lub 3 dni jeśli 3dniowe zarodki). Jak będziesz na kontroli endometrium to zagdaj lekarza raz jeszcze o ten encorton, powiedz mu ze będziesz się czuć pewniej ze sterydem.
 
Bylam przedwczoraj na kontrolnym usg i transfer w poniedzialek..Wiec miedzy czasie wizyty nie bedzie juz. A przez tele nie podadza mi info. Jechac musialabym kawal spory a nie mam jak :(
 
Bylam przedwczoraj na kontrolnym usg i transfer w poniedzialek..Wiec miedzy czasie wizyty nie bedzie juz. A przez tele nie podadza mi info. Jechac musialabym kawal spory a nie mam jak :(
A prosze powiedz mi jeszcze czy przy rozmrazaniu zarodka oni nacinaja go zawsze? I stad wieksza kasa niz za swiezy transfer..?
 
A prosze powiedz mi jeszcze czy przy rozmrazaniu zarodka oni nacinaja go zawsze? I stad wieksza kasa niz za swiezy transfer..?
Tsh z dzis 1.79 przy dawce 75 letrox. Wiec od jutra zwiekszam na 100 I encorton w dawce minimalnej 5mg rano.
Za to od 2 tyg zawroty glowy oslabienie zrobilam prywatnie badania i sie okazalo ze zelazo za niskie bo 44 a norma to 50-175...eh zawsze cos musi mi wyskoczyc :( Dostalam zelazo na recepte.
Martwie sie czy odlozyc transfer czy w pare dni zelazo podskoczy chociaz do granicy normy. Lekarka mowila ze anemii nie twierdza.
 
U mnie w klinice nacinanie zarodka jest na życzenie, nie przy każdym crio to robią rutynowo, ale to nie przeszkadza a jest szansa, że może pomóc.
Trzymam kciuki żeby teraz się udało!!! ✊✊✊
 
Dzieki. Ja to inaczej sie juz nie nastawiam.
Ale poprosze o naciecie..bo to moje ostatnie podejscie.wiec musze dolozyc wszelkich staran by w koncu sie udalo I bez problemow urodzic.
 
reklama
Dzieki. Ja to inaczej sie juz nie nastawiam.
Ale poprosze o naciecie..bo to moje ostatnie podejscie.wiec musze dolozyc wszelkich staran by w koncu sie udalo I bez problemow urodzic.
Sprawdzilam faktury I tam napisane ze transfer wraz z ah takze przy crio robia zawsze tutaj. Ale przy swiezym transferze niestety nie bo cena nizsza..dziwne bo mogli by zapytac czy zycze sobie z ah.czy bez. Tymbardziej ze to koszt 600zl wiec powinno I'm zalezec.
 
Do góry