reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

reklama
Trzymam mocno kciuki!
Wiem jak sama sie bardzo stresowalam, ale to nic nie da. Trzeba myśleć pozytywnie 😉
Ja dzis kolejna bete odbiore dowiem sie czy rosnie..nie powiem-bo stresik jest😲
Rozumiem cie bo ja boję się zrobić betę, tak bardzo nie chce się znowu rozczarować. Trzymam kciuki❤️
 
Trzymam mocno kciuki!
Wiem jak sama sie bardzo stresowalam, ale to nic nie da. Trzeba myśleć pozytywnie 😉
Ja dzis kolejna bete odbiore dowiem sie czy rosnie..nie powiem-bo stresik jest😲
Wcześniej pisałaś coś o bólach brzucha, właśnie chciałam się dopytać czy to jest normalne bo też je miewam i takie delikatne skurcze a teraz kłuję mnie lewy jajnik.
 
Wcześniej pisałaś coś o bólach brzucha, właśnie chciałam się dopytać czy to jest normalne bo też je miewam i takie delikatne skurcze a teraz kłuję mnie lewy jajnik.
Tak I to nie byly lekkie pobolewania. Mega mnie skrecalo jak przed@.
Bylam przekonana ze zaraz wybuchne..
Ale wedle zalecen nadszedl dzien bety poszlam zrobic badanie. I bylam w szoku. Ze jednak jest cos pozytywnego. Teraz tez mnie pobolewa. A jestem 2 tyg po transferze..Tylko u mnie mozliwe wieksze bolesci bo ja tam w srodku mam duzo zrostow pooperacyjnych po oper.ginekologicznych.
Ale nie martw sie. Jak czytalas ze bole sa mozliwe to moze swiadczyc o zagniezdzeniu sie zarodka ale I pozniej tez,co potwierdzam swoim przykladem.
 
Tak I to nie byly lekkie pobolewania. Mega mnie skrecalo jak przed@.
Bylam przekonana ze zaraz wybuchne..
Ale wedle zalecen nadszedl dzien bety poszlam zrobic badanie. I bylam w szoku. Ze jednak jest cos pozytywnego. Teraz tez mnie pobolewa. A jestem 2 tyg po transferze..Tylko u mnie mozliwe wieksze bolesci bo ja tam w srodku mam duzo zrostow pooperacyjnych po oper.ginekologicznych.
Ale nie martw sie. Jak czytalas ze bole sa mozliwe to moze swiadczyc o zagniezdzeniu sie zarodka ale I pozniej tez,co potwierdzam swoim przykladem.
Ja kochana też mam te nieszczęsne zrosty, to trochę kamień z serca bo już zaczelam panikować 😊
 
Ja kochana też mam te nieszczęsne zrosty, to trochę kamień z serca bo już zaczelam panikować 😊
Nie martw sie na zapas.. wiem ze sie latwo mowi. Też bardzo pragne mieć w końcu upragnione dzieciątko I każdy sygnał niepokojący przeżywam jak mrowka @ tymbardziej że mam za sobą już tyle niepowodzeń.
Dobrze ze znalazłam się tutaj na forum.
Dużo mi to daje...
Także zycze nam spokoju I cierpliwości😊
A kiedy wynik bety ?Daj znać jak Dużo urosła 😊
Ja powinnam juz jechac po niego ale zwlekam nie wiem dlaczego..
 
Nie martw sie na zapas.. wiem ze sie latwo mowi. Też bardzo pragne mieć w końcu upragnione dzieciątko I każdy sygnał niepokojący przeżywam jak mrowka @ tymbardziej że mam za sobą już tyle niepowodzeń.
Dobrze ze znalazłam się tutaj na forum.
Dużo mi to daje...
Także zycze nam spokoju I cierpliwości😊
A kiedy wynik bety ?Daj znać jak Dużo urosła 😊
Ja powinnam juz jechac po niego ale zwlekam nie wiem dlaczego..
Mam zrobić w poniedziałek i od razu zgłosić się z nim do lekarza 😊 zastanawiam się czy w piątek już nie zrobić, tak dla siebie
 
Mam zrobić w poniedziałek i od razu zgłosić się z nim do lekarza 😊 zastanawiam się czy w piątek już nie zrobić, tak dla siebie
Jesli masz ochote I to Cie uspoki..to zrob. I bedziesz miala w poniedzialek odstep 2 dni sprawdzisz czy rosnie.. czego Ci życzę z calego serducha! 🤗
 
reklama
Do góry