reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Książka dobra na wszystko tylko ja jestem taki dzik jak zacznę czytać to nic innego mnie nie interesuje. [emoji2368][emoji23]
 
Książka dobra na wszystko tylko ja jestem taki dzik jak zacznę czytać to nic innego mnie nie interesuje. [emoji2368][emoji23]
I o to chodzi! Jato w ogóle mam dziwne klimaty, i jeździmy z moim pod namioty na ryby, minimum dwa razy w roku, siedzimy, pijemy i czytamy książki, uwielbiam takie wylogowanie się że świata, zwłaszcza ze tam gdzie jezdzimy nie ma zasięgu :D
 
Napić też się lubię [emoji23][emoji23][emoji23] fajne takie coś to jest prawdziwy reset! Marzy mi się wyjazd chociaż na weekend bo ostatnio jestem przytłoczona [emoji25]
I o to chodzi! Jato w ogóle mam dziwne klimaty, i jeździmy z moim pod namioty na ryby, minimum dwa razy w roku, siedzimy, pijemy i czytamy książki, uwielbiam takie wylogowanie się że świata, zwłaszcza ze tam gdzie jezdzimy nie ma zasięgu :D
 
reklama
3 tyg od zapłodnienia tak :) Mam nadzieję, muszę przestać się fiksować :(
Zdecydowanie powinnaś wrzucić na luz 🙂
Rozumiem, że to bardzo przykre wszystko i frustrujące ale trzeba czekać z tą kartą ciąży 🤷‍♀️ u mnie bylo tak samo. Dostałam ja jakoś w okolicy 10-12 tygodnia gdy już wszystko było ok i ciąża przetrwała ten "najtrudniejszy" okres. Też swirowalam i się zamatrwialam i bardzo chciałam mieć już ten kawałek papierka... Postaraj się wyluzowac, uzbroić w cierpliwość bo nerwy i stres w niczym nie pomogą a tylko mogą zaszkodzić. Jesteś w ciąży już. Teraz postaje nam już tylko czekać 🙃 i nie oszalec 😂
Wszystko będzie ok zobaczysz ❤️ a położne i lekarze... Cóż, wiele rzeczy już widzieli i ich podejście "bez zapeszania" jest podyktowane racjonalnym myśleniem i doświadczeniem a nie złośliwością. Choć dla nas jest to bardzo okrutne i straszne. Tak więc, luzujemy się, cieszymy się ciąża i czekamy do kolejnej wizyty. Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Do góry