reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Powiedz mi a lekarka jak nie potrafiła zbadać dzieciątka że względu na ułożenie nie próbowała niczego więcej? Moje badanie wczoraj trwało 2h z przerwą na chodzenie. Tak kombinował aż w końcu zbadal.

Postukała w brzuch żeby sprawdzić czy się rusza i czy może zmieni położenie, szukała ale nic kompletnie nie znalazła. Nawet serduszka nie mogła znaleźć ale było słuchać, ze bije
 
reklama
Jeszcze dzisiaj spróbuj znaleźć miejsce gdzieś prywatnie, to nie musi być szpital. Powiedz o co chodzi a na pewno wcisna Was między pacjentkami. Napisz może skąd jesteś, soro Nas tutaj, coś wymyślimy :)

Jestem z Lidzbarka Warm. okolice Olsztyna i właśnie w Olsztynie byłam na badaniu. Miałam tu na miejscu jechać do ginekologa prywatnie żeby mnie zbadał ale miał tyle pacjentek, ze nawet minuty by nie znalazł...
Orientujecie się może czy jeśli jutro pojadę do szpitala w Bartoszycach dajmy i poproszę o usg to mi zrobią? Czy muszę mieć skierowanie?
 
Jestem z Lidzbarka Warm. okolice Olsztyna i właśnie w Olsztynie byłam na badaniu. Miałam tu na miejscu jechać do ginekologa prywatnie żeby mnie zbadał ale miał tyle pacjentek, ze nawet minuty by nie znalazł...
Orientujecie się może czy jeśli jutro pojadę do szpitala w Bartoszycach dajmy i poproszę o usg to mi zrobią? Czy muszę mieć skierowanie?
A nie mozesz jechac na sor? Można cos zasymulowac zeby zrobili usg..
 
Jestem z Lidzbarka Warm. okolice Olsztyna i właśnie w Olsztynie byłam na badaniu. Miałam tu na miejscu jechać do ginekologa prywatnie żeby mnie zbadał ale miał tyle pacjentek, ze nawet minuty by nie znalazł...
Orientujecie się może czy jeśli jutro pojadę do szpitala w Bartoszycach dajmy i poproszę o usg to mi zrobią? Czy muszę mieć skierowanie?
Są tu dziewczyny z okolic, może się odezwą.
W takim przypadku pojechałabym na SOR i naściemniała, że było plamienie. Muszą zrobić USG i wiedziałabyś coś więcej od razu.
Dziwna sprawa. Współczuję stresu :(
 
Cześć dziewczyny!
Dołączam i ja. Termin na 1 września.
Początki ciąży bardzo bolesne, teraz dalej mdłości... Na razie chudne i jakoś markotnieje.
Wiem, powinnam sie cieszyć po dwóch latach staran udalo sie.. A jednak jakoś tak..
Moze temu, ze mieszkam za granica (Holandia) i czuje się sama tutaj... Mimo, ze chodzę do pracy, mój mnie bardzo wspiera to jakoś nie umiem się znaleźć w tym wszystkim.
Jeszcze podejście tutaj do ciąży jest inne.
Czuje, że położna mnie lekceważy...

Hmm trochę mi lżej jak wyrzuciłam to z siebie...

Ja też jestem w Holandii. Dlaczego uważasz, że położna Cię lekceważy?
 
reklama
Jestem z Lidzbarka Warm. okolice Olsztyna i właśnie w Olsztynie byłam na badaniu. Miałam tu na miejscu jechać do ginekologa prywatnie żeby mnie zbadał ale miał tyle pacjentek, ze nawet minuty by nie znalazł...
Orientujecie się może czy jeśli jutro pojadę do szpitala w Bartoszycach dajmy i poproszę o usg to mi zrobią? Czy muszę mieć skierowanie?
Spróbuj do dr Kopczynskiego w Olsztynie, przyjmuje prywatnie i na nfz, ale bardzo możliwe, że znajdzie czas prywatnie (raz mnie przyjął tego samego dnia z krwawieniem a jeszcze nie byłam jego pacjentką) ma duże doświadczenie i nie owija w bawełnę jak coś się dzieje

Znajoma polecala też dr Jarosław Ciuńczyk, przyjmuje na Jarotach prywatnie lub w polmedzie
 
Do góry