reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Nie rozumiem, w którym momencie wywbiosowalas, ze traktuje to jako atak? Jest tk znaczna nadinterpretacja i to nie mnie ponoszą hormony ciążowe.
Napisałam tylko, ze ufam swojemu lekarzowi,, ze zgłębiłam tamat jak zostało mi to zalecone. I mam zupełnie inne zdanie na ten temat niż Ty. A mój lekarz inaczej prowadzi ciąże.
Wiem tez, ze meta obciąża wątrobę, jak większość leków, ale nie,, ze ja niszczy. W moim rozumowaniu to co innego.
W takim razie zmieniam słowo niszczy na obciąża :)

I tak, odbieram Twoje wiadomości jako takie, że odczułaś moje komentarze jako atak na Twoich lekarzy, a w żadnym miejscu tak tego nie ujęłam.
 
reklama
Trochę więcej dystansu polecam :) Każdy lek obciąża wątrobę :) Ja do tego miałam biegunki i niszczyło mi to jelita, krwawiłam. Kazdy organizm reaguje inaczej. Od samego początku moj komentarz co do tego, że meta w ciąży jest off label traktujesz jako atak na Ciebie i Twoich lekarzy, gdzie wiokrotnie podkreślałam, że są dwie formy leczenia i przedstawiłam co przekazali mi moi lekarze. Ja nie mam IO ani cukrzycy, więc jeśli mogłam odstawić metę, to się ucieszyłam, że nie muszę brać dodatkowych leków. O obciążaniu wątroby przez metforminę zostałam poinformowana przez swojego lekarza, nie sądziłam, że ktos kto używa tego leku nie został o tym poinformowany. To jest fakt, tak samo jak paracetamol jest wątrobotoksyczny, wszystko jest toksyczne. Ja rozumiem hormony i ciąża i wszystko, ale nie popadajmy w paranoję, że nie można nawet stwierdzić faktu lub przedstawić innego sposobu leczenia przez innego lekarza, bo zaraz jest awantura i ataki :) Ja dzięki takim komentarzom wiele się dowiedziałam, że można inaczej, że czegoś nie wolno lub na odwrót. Raczej tak trzeba podchodzić do tego, że ktoś wyrazi swoje zdanie lub przekaże co powiedział mu lekarz. Atakujecie mnie tak jakbym to ja wymyśliła, że mety w ciązy się nie stosuje a jej stosowanie jest off label podczas gdy to 3 lekarzy udzieliło mi takiej informacji :)

Kończę ten temat, bo to jest zupełnie bezproduktywne :)

I widzisz.. Ty inne zdanie odbierasz jako atak. Także jak sama piszesz trochę dystansu
 
I widzisz.. Ty inne zdanie odbierasz jako atak. Także jak sama piszesz trochę dystansu
Staram się mieć dystans, ale nie lubię niedomówień, stąd kontynuacja dyskusji w celu wyjaśnienia, żebyś w żaden sposob nie uważała, że ja w jakiś sposób podważyłam sposób leczenia Twojego lekarza.
 
Super, że to wyjaśnione!!! I wszyscy są zadowoleni i nikt się nie martwi! Czasami trzeba spojrzeć z drugiej strony 😀 no dobrze Kobity to teraz dzień będzie piękny już 😉
 
reklama
Do góry