reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Staram się mieć dystans, ale nie lubię niedomówień, stąd kontynuacja dyskusji w celu wyjaśnienia, żebyś w żaden sposob nie uważała, że ja w jakiś sposób podważyłam sposób leczenia Twojego lekarza.

Uwierz mi, ze sama miałam morze wątpliwości związanych z tym lekiem. Tydzień siedziałam i czytała chyba wszytsko co na jego temat napisali.
A mój lekarz od razi zaznaczył, ze mogę się po nim zle czuć i jaka będzie wowczas dalsza droga postępowania, m.in. dlatego mu ufam, co nie zmienia faktu, ze i tak jesywm panikara bo generalnie leki biore w ostateczności.
 
reklama
Dziewczyny, dla zainteresowanych, dostałam info, że ruszył program dofinansowania in vitro (6.000 zł) dla Warszawy. Maila dostałam od Kliniki Invicta, więc pewnie tam można się dowiadywać co i jak :)
 
Hej. Wy to o chorobach a ja wstałam z dreszczami i kaszlem :/
Jak czytam te wszystkie hity koronowirusowe to cieszę się, że moja familia pracuje w Służbie Zdrowia, od podszewki nie ma tej paniki - jeszcze. Jak zacznie panikować bliska mi osoba to zamawiam nagrobek póki będzie szansa i wtedy dopiero zacznę się naprawdę bać. Póki co nawet maseczek mi nie przywiózł haha Może dlatego, że nadal z domu nie wychodzę :/
Mam nadzieję, że się wykuruję do przyszłego tygodnia bo czeka mnie najważniejsze USG i ten beznadziejny tedt PAPPA :/

Która teraz testuje? @MamaTolka daleko jeszcze? ;)
 
Hej. Wy to o chorobach a ja wstałam z dreszczami i kaszlem :/
Jak czytam te wszystkie hity koronowirusowe to cieszę się, że moja familia pracuje w Służbie Zdrowia, od podszewki nie ma tej paniki - jeszcze. Jak zacznie panikować bliska mi osoba to zamawiam nagrobek póki będzie szansa i wtedy dopiero zacznę się naprawdę bać. Póki co nawet maseczek mi nie przywiózł haha Może dlatego, że nadal z domu nie wychodzę :/
Mam nadzieję, że się wykuruję do przyszłego tygodnia bo czeka mnie najważniejsze USG i ten beznadziejny tedt PAPPA :/

Która teraz testuje? @MamaTolka daleko jeszcze? ;)
Ja dostałam maseczkę na badaniach toxo w szpitalu zakaźnym i zatrzymałam ją sobie na w razie czego i na kontrolę :D
 
Siedze w poczekalni urologicznej...wokol staruszkowie naladowani ujemnie...a czrmu nie ma lekarza. A kiedy bedzie? A czy pan/i tez tutaj...
I jest mi po prostu niedobrze. Slinotok mam. I mdlo mi... wdech i wydech nie pomaga😫
 
Ja dostałam maseczkę na badaniach toxo w szpitalu zakaźnym i zatrzymałam ją sobie na w razie czego i na kontrolę :D
Do zakaźnego to chyba w kombinezonie bym teraz wchodziła bo w ciąży łapie wszystko ;) Teraz jestem mocno zaskoczona bo ostatnia w domu kaszlę a przeważnie zaczynam sezon chorobowy :/
 
reklama
Do góry