reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja to chyba zwariuje z moja prawie 2,5 letnia córka 🤦‍♀️ zaczęła przeklinać i ciagle tylko ch*j i ch*j 🤭 wczoraj byłyśmy na placu zabaw to nawyzywala dziewczynkę, bo siadła na samochodziku na który ona chciała usiąść 🤦‍♀️ matka zmierzyła mnie niezłym wzrokiem. Później poszłyśmy do apteki i nie chciałam jej kupić lizaka to znowu zaczęła chujac[emoji85] masakra jakaś. Ja nie przeklinam, a jak zdarzy mi się to bardzo rzadko - nauczyła się od taty i od wujka.

Strach gdzieś z nią wychodzić 🤦‍♀️
 
Ja to chyba zwariuje z moja prawie 2,5 letnia córka 🤦‍♀️ zaczęła przeklinać i ciagle tylko ch*j i ch*j 🤭 wczoraj byłyśmy na placu zabaw to nawyzywala dziewczynkę, bo siadła na samochodziku na który ona chciała usiąść 🤦‍♀️ matka zmierzyła mnie niezłym wzrokiem. Później poszłyśmy do apteki i nie chciałam jej kupić lizaka to znowu zaczęła chujac[emoji85] masakra jakaś. Ja nie przeklinam, a jak zdarzy mi się to bardzo rzadko - nauczyła się od taty i od wujka.

Strach gdzieś z nią wychodzić 🤦‍♀️
😀😀 Spoko przejdzie jej. Mówią żeby nie zwracać uwagi to zapomni.👍
 
Dziewczyny, ja w sprawie zabiegów pielegnacyjnych 🙂 Jakich kremów do twarzy uzywacie w czasie ciąży? Mam tez pytanie - czy w tym czasie mozna uzywac peelingow? Mam tez ogromna ochote zrobic sobie henne brwi (mam bardzo jasna karnacje i z jasnymi brwiami wygladam i czuje sie niewyraznie 😉). Mam taka marki Refectocil. A moze jest wsrod nas jakas Pani kosmetyczka, ktora moglaby sie wypowiedzieć w tej kwestii?
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie 🙂
 
Dziewczyny, ja w sprawie zabiegów pielegnacyjnych [emoji846] Jakich kremów do twarzy uzywacie w czasie ciąży? Mam tez pytanie - czy w tym czasie mozna uzywac peelingow? Mam tez ogromna ochote zrobic sobie henne brwi (mam bardzo jasna karnacje i z jasnymi brwiami wygladam i czuje sie niewyraznie [emoji6]). Mam taka marki Refectocil. A moze jest wsrod nas jakas Pani kosmetyczka, ktora moglaby sie wypowiedzieć w tej kwestii?
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie [emoji846]
Ja byłam jakiś czas temu na hennie pudrowej u kosmetyczki, podobno można. Żadnych zabiegów na twarz nie robię bo i tak siedzę w domu ciągle, kremu używam naturalnego - make me bio różany, ale chyba potrzebuje ostatnio większego nawilżenia...
 
Dziewczyny, ja w sprawie zabiegów pielegnacyjnych 🙂 Jakich kremów do twarzy uzywacie w czasie ciąży? Mam tez pytanie - czy w tym czasie mozna uzywac peelingow? Mam tez ogromna ochote zrobic sobie henne brwi (mam bardzo jasna karnacje i z jasnymi brwiami wygladam i czuje sie niewyraznie 😉). Mam taka marki Refectocil. A moze jest wsrod nas jakas Pani kosmetyczka, ktora moglaby sie wypowiedzieć w tej kwestii?
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie 🙂
ja używam miya albo ten z mango albo ten zielony z kokosem. Oba super :)

co do peelingów - bardziej naturalne niż chemiczne, jak już muszę to robię na szybko cukrowy. Lepiej nie działać z enzymatycznym bo nie wiadomo jak zareaguje skóra :)
 
Dziewczyny, ja w sprawie zabiegów pielegnacyjnych 🙂 Jakich kremów do twarzy uzywacie w czasie ciąży? Mam tez pytanie - czy w tym czasie mozna uzywac peelingow? Mam tez ogromna ochote zrobic sobie henne brwi (mam bardzo jasna karnacje i z jasnymi brwiami wygladam i czuje sie niewyraznie 😉). Mam taka marki Refectocil. A moze jest wsrod nas jakas Pani kosmetyczka, ktora moglaby sie wypowiedzieć w tej kwestii?
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie 🙂
Ja to jestem już wysuszona jak rodzynka 🙈 wszystkie kremy, balsamy itd mi tak śmierdzą że ograniczam jakąkolwiek pielęgnację do minimum. A do twarzy zwykły krem z ziaji 😊
 
reklama
Ja dziś jadę na badania prenatalne, także proszę o trzymanie kciuków 🙂 miałam nadzieję że narzeczony będzie mógł być ze mną na tym badaniu, ale ze względu na obecną sytuację chyba będę musiała iść sama ☹ tak się stresuje od wczoraj że chyba zaraz zwariuje 😐
Ja mam jutro i też hyba podje sama. Dasz radę!
 
Do góry