reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No też właśnie staram się tak pocieszacze kiedyś kobiety nic nie wiedziały. Ja cały czas odczuwam takie drapanie w brzuchu, jakby gilgotanie więc myślę że jest ok i że maluszekpo prostu się wierci [emoji173][emoji7]
:( jakiś dramat. Musimy po prostu jakoś przetrzymać. Nasze mamy rodziły w ogóle bez USG. Trzeba zagryźć zęby i trzymać się bo dzieci w brzuchu wszystko odczuwają. Musimy być dobrej myśli.
 
reklama
Ja już po wizycie, wszystko dobrze, dzidziuś dalej wypada tak samo z usg jak z ostatniej miesiączki, czyli 10+4 i ma już 3,66 cm. Ładnie się ruszał na usg :) Tylko nie wiadomo skąd to plamienie, także nakaz oszczędzania się i zwiększona dawka duphastonu do końca tygodnia..
Suuper [emoji3059] duży maluch juz!
 
No też właśnie staram się tak pocieszacze kiedyś kobiety nic nie wiedziały. Ja cały czas odczuwam takie drapanie w brzuchu, jakby gilgotanie więc myślę że jest ok i że maluszekpo prostu się wierci [emoji173][emoji7]
Podziwiam za odwagę i decyzję. W dzisiejszych czasach nie zrobic badan prenatalnych...ja sobie tego nawet nie wyobrażam przyznam szczerze.
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Też się denerwuję czy nasze prenatalne badania się odbędą. Mamy zaplanowane na 26 marca. Mam synka z zespołem downa. Jest bardzo kochany. Ale ogarnia mnie panika gdy pomyślę że miałabym przechodzić przez to wszystko jeszcze raz. Z jakich województw jesteście? My z łódzkiego
 
Ja myślę, że gdyby była konieczność to na prenatalne bym pojechała do innego miasta. Obawiam się jednak, że skoro tak się dzieje, to wszędzie je odwołają, bo to pewnie jakieś odgórne zalecenie mają przychodnie skoro tak masowo się zamykają.
 
Hej [emoji4] Ja Kujawy, prenatalnych pewnie nici będą w calej Polsce, gabinety i przychodnie prywatne się zamykają... Jest to naprawdę bardzo ciężki okres dla wszystkich, A szczególnie dla nas przyszłych mamusiek [emoji20]
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Też się denerwuję czy nasze prenatalne badania się odbędą. Mamy zaplanowane na 26 marca. Mam synka z zespołem downa. Jest bardzo kochany. Ale ogarnia mnie panika gdy pomyślę że miałabym przechodzić przez to wszystko jeszcze raz. Z jakich województw jesteście? My z łódzkiego
 
Ja mam je mieć za 10 dni. W domu u mojego prowadzącego. Mam nadzieję, że się uda i nie odwoła w ostatniej chwili. Jeśli tak się stanie to już nie zdążę zrobić gdzieś indziej :( zdarzają się takie sytuacje, których nie przewidzimy :( ale! Damy sobie radę, bo jesteśmy silne babki [emoji123]
Hej [emoji4] Ja Kujawy, prenatalnych pewnie nici będą w calej Polsce, gabinety i przychodnie prywatne się zamykają... Jest to naprawdę bardzo ciężki okres dla wszystkich, A szczególnie dla nas przyszłych mamusiek [emoji20]
 
reklama
Hej [emoji4] Ja Kujawy, prenatalnych pewnie nici będą w calej Polsce, gabinety i przychodnie prywatne się zamykają... Jest to naprawdę bardzo ciężki okres dla wszystkich, A szczególnie dla nas przyszłych mamusiek [emoji20]
Zostaje ci inne miasto, województwo. To są takie badania że na głowie trzeba stanąć ale zrobić
U nas jak na razie działa wszystko tylko dzwonią i się pytają czy nie chciałoby się przełożyć kto wie jak będzie dalej...
 
Do góry