reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Hej, ja wczoraj właśnie tak zrobilam. Zjadłam kolacje pozniej a przed snem wypiłam jogurt naturalny lekki i rano cukier 88[emoji108]Jedynie ketony w moczu podwyższone.
Na razie dieta ale od 10 dni tylko dwa pomiary byly ok reszta zawyzona na czczo. Jem pozno, w zasadzie pol godziny przed snem. Klade sie przed polnoca, nastawiam budzik na okolo 8 i za kazdym razem probuje cos innego ale bez efektow :( raz mialam dobry wynik po kromce z maslem I kabanosem, sprobowalam to na drugi dzien ale juz bez efektow a drugim razem jadlam o 2 w nocy kanapke bo maz mnie obudzil wracajac z pracy I umieralam z glodu ;)
 
reklama
strasznie wam współczuję tej cukrzycy ciązowej, ja niewiem jak bym sobie dala radę zwłaszcza że wyjątkowo ciągnie mnie do slodyczy :)
W moim przypadku słodyczy mi nie brakuje, ale jeśli mowa o np moim ulubionym makaronie, czy zachciance na fastfood to już gorzej [emoji44][emoji12]Wszystko dla dziecka wytrzymam. Jedyny plus, że jak narazie od początku ciąży schudłam kilka kilo i w życiu tak zdrowo nie jadłam[emoji102][emoji3049]
 
Jak już piszę zapytam... Dziewczyny czy wy już stosujecie jakieś kremy, itp na Wasze brzuchy, żeby uniknąć rozstępów? Polecicie coś?
 
Ratunku.
Byłam ostatnio na wizycie żeby przedłużyć L4
Lekarka nie zrobiła mi usg..."bo nie ma czasu a poza tym nie trzeba"
Od 12 tygodnia (wtedy mialam prenatalne) nie wiem co się dzieje z dzieckiem... A dziś już 15+4... Do tego powiedziała mi że musi mi coś przepisać na uplawy, ale w końcu nie wpisała nic...
Teraz nie mogę się dodzwonić do rejestracji, Po jakąś receptę, pojechać tam też teraz nie mogę...Nie wiem Co mam teraz zrobić...Odwołali mi też endokrynologa który miał mi nową dawkę leków przepisać.. MNigdzie nie chcą mnie przyjąć bo epidemia...
Zalamie się normalnie
 
Ratunku.
Byłam ostatnio na wizycie żeby przedłużyć L4
Lekarka nie zrobiła mi usg..."bo nie ma czasu a poza tym nie trzeba"
Od 12 tygodnia (wtedy mialam prenatalne) nie wiem co się dzieje z dzieckiem... A dziś już 15+4... Do tego powiedziała mi że musi mi coś przepisać na uplawy, ale w końcu nie wpisała nic...
Teraz nie mogę się dodzwonić do rejestracji, Po jakąś receptę, pojechać tam też teraz nie mogę...Nie wiem Co mam teraz zrobić...Odwołali mi też endokrynologa który miał mi nową dawkę leków przepisać.. MNigdzie nie chcą mnie przyjąć bo epidemia...
Zalamie się normalnie
Mialam podobnie. Odwolano mi ginekologa, szukalam wtedy jakiegokolwiek przez znany lekarz.pl. Czesto tez Ci co maja gabinety w domu przyjmuja, niestety to jest przykre, ze zostawiaja nas bez opieki ale musimy sobie radzic. Endokrynologa zamowilam sobie tez online z calkiem innego miasta, erecepte mi wystawi, wyniki online i nawet na reke mi to, ze moge to zrobic z domu, a cenowo wyszlo troche taniej niz moj lekarz na miejscu. Inaczej sie ma kwestia jak chodziszsie na nfz ale obawiam sie, ze nasza opieka oprze sie tylko na prywatnych wizytach
P.s. zamowilam detektor tetna, bylam sceptycznie nastawiona ale ze wzgledu na to, ze wizyty sa ograniczone do minimum probuje sobie jakos radzic. W pierwszej ciazy mialam zatrzymanie akcji serca wiec bardzo sie boje
 
Jak już piszę zapytam... Dziewczyny czy wy już stosujecie jakieś kremy, itp na Wasze brzuchy, żeby uniknąć rozstępów? Polecicie coś?
Ja używam kremu Mustela, wszystkie doświadczone koleżanki polecały [emoji846]
Dziewczyny, czujecie już jakieś delikatne ruchy waszych bąbelków? [emoji846] Ja 17 tc, i wczoraj wieczorem wydaje mi się że coś mnie tam delikatnie posmyrało [emoji3]
 
reklama
Do góry