reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja używam kremu Mustela, wszystkie doświadczone koleżanki polecały [emoji846]
Dziewczyny, czujecie już jakieś delikatne ruchy waszych bąbelków? [emoji846] Ja 17 tc, i wczoraj wieczorem wydaje mi się że coś mnie tam delikatnie posmyrało [emoji3]
Też używam tego kremu z polecenia koleżanek ☺️
 
Ja używam kremu Mustela, wszystkie doświadczone koleżanki polecały [emoji846]
Dziewczyny, czujecie już jakieś delikatne ruchy waszych bąbelków? [emoji846] Ja 17 tc, i wczoraj wieczorem wydaje mi się że coś mnie tam delikatnie posmyrało [emoji3]
Ja nie wiem.. Coś mi tam bulgocze jakoś dziwnie inaczej niż zawsze, ale kompletnie nie wiem jakie to powinno być uczucie więc... Czekam jeszcze na coś bardziej konkretnego. Chciała bym już coś czuć, czuła bym się spokojniejsza w tym pandemicznym szale
 
Ja nie wiem.. Coś mi tam bulgocze jakoś dziwnie inaczej niż zawsze, ale kompletnie nie wiem jakie to powinno być uczucie więc... Czekam jeszcze na coś bardziej konkretnego. Chciała bym już coś czuć, czuła bym się spokojniejsza w tym pandemicznym szale
Też nie mogę się doczekać aż poczuję ruchy dziecka:)
 
Dziewczyny...
Czy miała któraś z was uczucie takiego zdretwienia w kroku? Ja wiem ze to brzmi głupio... Ale właśnie od jakichś 20 minut mam coś takiego... I nie wiem, czy to jest normalne, czy mi się coś ubzduralo czy zacząć się martwić :(
 
Dziewczyny...
Czy miała któraś z was uczucie takiego zdretwienia w kroku? Ja wiem ze to brzmi głupio... Ale właśnie od jakichś 20 minut mam coś takiego... I nie wiem, czy to jest normalne, czy mi się coś ubzduralo czy zacząć się martwić :(
Ja odczuwam różne rzeczy... Ciągnięcie, parcie, ucisk, kucie, bóle miesiączkowe ... A wszystko jest ok
[emoji1745][emoji1745]
 
Dziewczyny...
Czy miała któraś z was uczucie takiego zdretwienia w kroku? Ja wiem ze to brzmi głupio... Ale właśnie od jakichś 20 minut mam coś takiego... I nie wiem, czy to jest normalne, czy mi się coś ubzduralo czy zacząć się martwić :(
Miałam w poprzedniej ciąży i teraz też mi się zaczyna. Rozciąga się miednica i wszystko, to normalne.
 
reklama
Do góry