reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dzień dobry dziewczyny. Skąd jesteście i gdzie miałyście robioną amniopunkcje? Ja mam wskazanie że względu na toksoplazmozę. Jestem spod Wrocławia, i tu w USK na Borowskiej powiedzieli ki, że od 2 lat nie robią amnio. I wskazali trzy kliniki. W Wałbrzychu robią, ale trzeba na 3 dni się położyć, co mi się nie uśmiecha (raz, że sytuacja nie sprzyja, dwa rodzina, trzy wyniki i tak idą do Wro). Może któraś z Was jest. Z tych okolic i poratuje wiedzą gdzie można zrobić? Pozdrawiam i zdrówka dla Was.
 
Dzień dobry dziewczyny. Skąd jesteście i gdzie miałyście robioną amniopunkcje? Ja mam wskazanie że względu na toksoplazmozę. Jestem spod Wrocławia, i tu w USK na Borowskiej powiedzieli ki, że od 2 lat nie robią amnio. I wskazali trzy kliniki. W Wałbrzychu robią, ale trzeba na 3 dni się położyć, co mi się nie uśmiecha (raz, że sytuacja nie sprzyja, dwa rodzina, trzy wyniki i tak idą do Wro). Może któraś z Was jest. Z tych okolic i poratuje wiedzą gdzie można zrobić? Pozdrawiam i zdrówka dla Was.
Hej, ja jestem z Wrocławia, ale nie zdecydowalam się na amnio. Jednak genetyk, który na Skłodowskiej przyjmuje coś mówił o szpitalach na Chałubińskiego i kamieńskiego. Może tam zadzwoń i zapytaj. Kurcze dziwne, ze na borowskiej nie robią.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, jestem nowa na forum, ciąża aktualnie 13+6.
Od USG prenatalnego jestem załamana...lekarz powiedział mi, że mam się przygotować na śmierć dziecka. Wyniki: NT 6,6
uogólniony obrzęk płodu
Przepływ na zastawce trójdzielnej: fala wsteczna
Trisomia 21 ryzyko skorygowane 1:4
Trisomia 18 ryzyko skorygowane 1:14
Trisomia 13 ryzyko skorygowane 1:4
Wiem, wyniki są przerażające... Czy któraś z Was miała podobną sytuację, a wynik amniopunkcji okazał się dobry?
 
Do góry