reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Wyślij fotkę jak się dobrze odbarwi 🙈
Zabarwiła się po 5 sekundach 🙈
11D66DA3-55ED-4780-9D05-6F5492285786.jpeg
 
reklama
Dziewczyny, jestem w szoku, naprawdę. Nigdy nie miałam takiej kreski na owulację. Wydaje mi się, że podjednostki alfa i beta HCG i LH są do siebie podobne i stąd test owulacyjny może pochrzanić te dwa hormony traktując je jako ten sam. Niemniej jednak fajnie byłoby; gdyby każda ze starających się zobaczyła takie kreski na ciążowym 💪
 
Dziewczyny, jestem w szoku, naprawdę. Nigdy nie miałam takiej kreski na owulację. Wydaje mi się, że podjednostki alfa i beta HCG i LH są do siebie podobne i stąd test owulacyjny może pochrzanić te dwa hormony traktując je jako ten sam. Niemniej jednak fajnie byłoby; gdyby każda ze starających się zobaczyła takie kreski na ciążowym 💪
Dokładnie jest tak jak mówisz. Oby to się u mnie sprawdziło
 
Dziewczyny, jestem w szoku, naprawdę. Nigdy nie miałam takiej kreski na owulację. Wydaje mi się, że podjednostki alfa i beta HCG i LH są do siebie podobne i stąd test owulacyjny może pochrzanić te dwa hormony traktując je jako ten sam. Niemniej jednak fajnie byłoby; gdyby każda ze starających się zobaczyła takie kreski na ciążowym [emoji123]
Ja jak kiedyś robiłam testy owu w życiu nie miałam tak grubej kreski wskazującej peak lh.
 
Nic w tym nie jest. Wyjdzie 50/50. Ja miałam sytuację dokładnie na odwrót. Zrobiłam test owu przed miesiączka i wyszła piękna druga kreska, ciążowy był negatywny. Okres przyszedł w terminie. W kolejnym cyklu ciążowy pozytywny już 23dc, z ciekawości zrobiłam tez i owu po paru dniach, wyszedł negatywny 😂 nie patrzcie na to. Bo będziecie się niepotrzebnie łudzić.
 
Nic w tym nie jest. Wyjdzie 50/50. Ja miałam sytuację dokładnie na odwrót. Zrobiłam test owu przed miesiączka i wyszła piękna druga kreska, ciążowy był negatywny. Okres przyszedł w terminie. W kolejnym cyklu ciążowy pozytywny już 23dc, z ciekawości zrobiłam tez i owu po paru dniach, wyszedł negatywny 😂 nie patrzcie na to. Bo będziecie się niepotrzebnie łudzić.
Bo to na pewno zależy od testu, którą podjednostkę sprawdza itp. Nie można się tym sugerować w takim stopniu jak wynikiem ciążowego. Zrobiłam test w ramach eksperymentu.
 
reklama
Nic w tym nie jest. Wyjdzie 50/50. Ja miałam sytuację dokładnie na odwrót. Zrobiłam test owu przed miesiączka i wyszła piękna druga kreska, ciążowy był negatywny. Okres przyszedł w terminie. W kolejnym cyklu ciążowy pozytywny już 23dc, z ciekawości zrobiłam tez i owu po paru dniach, wyszedł negatywny [emoji23] nie patrzcie na to. Bo będziecie się niepotrzebnie łudzić.
Zgadzam się. Można eksmerymemtowac testami owu sprawdzając czy wyjdzie pozytywny ale pod warunkiem że test ciążowy wyszedł pozytywny. Można się mocno rozczarować. I szczerze powiem jak czytam nie które dziewczyny które radzą innym kobietom robić testy owu bo pokażą wcześniej ciąże niż test ciążowy to aż się we mnie gotuję.
 
Do góry