reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Nie znam się, ale obstawiałabym może 15 dc 15 i 17 godzina, potem blednie więc tak jakby było po owu, ale niech może się jakiś ekspert wypowie, bo ja nigdy nie korzystałam z testów owu.
 
reklama
Pisałam Ci już na innym wątku że chyba żaden, ewentualnie 15 dc ale słaba ta kreska. Ja też myślałam że takie blade są pozytywne póki nie miałam prawdziwego pozytywu. Jak długie masz cykle? Może dopiero przed Tobą pozytyw? Rób dalej testy.
Wiem, że pisałaś ale jesteś jedyną osobą która powiedziała, że żaden. Wszystko by wskazywało na 15dc. Cykle mam 31dniowe. Ostatnio pozytywny wszedł mi w 17dc... Dzisiaj mam 17dc i są już dużo bledsze niż w 15dc.
 
Znam przypadki że z braku pozytywnych testów jest potem ciąża więc jeśli masz regularne cykle to nie sugeruj się tym :) masz jakieś inne objawy owulacji? Śluz, ból, jak temperatura? :)
Wiem, że pisałaś ale jesteś jedyną osobą która powiedziała, że żaden. Wszystko by wskazywało na 15dc. Cykle mam 31dniowe. Ostatnio pozytywny wszedł mi w 17dc... Dzisiaj mam 17dc i są już dużo bledsze niż w 15dc.
 
Znam przypadki że z braku pozytywnych testów jest potem ciąża więc jeśli masz regularne cykle to nie sugeruj się tym :) masz jakieś inne objawy owulacji? Śluz, ból, jak temperatura? :)
Śluz miałam piękny, szklistyz rozciągliwy i pełno go było ale to było właściwie od 12-15dc. Później stała się kremowy. 13dc i 15dc czułam jajnik teraz po lewej, ostatnio szło z prawego. I w 16dc zaczęlo się swędzenie brodawek i lekkie bóle piersi trwające do dzis
 
No to można uznać że miałaś owulacje raczej :) miałaś monitoringi? Wszystko u Ciebie gra? Niektóre z nas mają mniejszy wyrzut lh i wtedy test będzie słabszy mimo owulacji :)

Śluz miałam piękny, szklistyz rozciągliwy i pełno go było ale to było właściwie od 12-15dc. Później stała się kremowy. 13dc i 15dc czułam jajnik teraz po lewej, ostatnio szło z prawego. I w 16dc zaczęlo się swędzenie brodawek i lekkie bóle piersi trwające do dzis
 
No to można uznać że miałaś owulacje raczej :) miałaś monitoringi? Wszystko u Ciebie gra?
Właśnie nie miałam monitoringu bo teraz nikt nie przyjmuje... U mnie była trochę zakręcona sprawa. Poszłam do gina w dniu spodziewanej miesiączki po duphaston bo mi się skończył. Mówię że plamie od 3dni ale to tyle. I na usg mi powiedziała że idzie mi owulacja pęcherzyk 11 i endo 10 i że raczej miesiączki z tego nie będzie. (w jednym cyklu dwie owulacje bez miesiączki - drugi raz mi się takie cos przytrafiło, potwierdzone usg). No i kazała mi brać leki stymulujące wzrost pęcherzyka które już przyjmowałam. Wieczorem po przytulankach dostałam okres 🤦‍♀️🙆🤷‍♀️
Ale wzięłam 2 tabl Clo popołudniu. Miałam dylemat czy brać czy nie bo przeciez jak mam okres to za wcześnie. Tak więc 1dc wzięłam 2tabl, 2dc 2tabl, 3dc 1 i przestałam.. Sama nie wiedziałam co robić... Bo za wczesnie a już się zaczynała robić gimela z wirusem i się bałam ze braknie mi tabl na kolejny prawidłowy cykl bo zostało mi 10tabl. Więc w tym cyklu od 1dc wzięłam Clo bez monitoringu, testy nie do końca pokazały owulację ale byl piękny śluz i kłócie jajników 🙆🙆🙆🤦‍♀️
 
Ktoś z tych testów jest pozytywny? Zobacz załącznik 1096986
Wygląda na 15dc, ale testy na prawdę są wadliwe. Lepiej mierzyć temperaturę. Ja testy robiłam piękny pozytyw, a na monitoringu brak owulacji. Niestety testy pokazują pik hormonu potrzebnego do pęknięcia pęcherzyka, ale jeżeli on nie urósł to jest lipa
 
Właśnie nie miałam monitoringu bo teraz nikt nie przyjmuje... U mnie była trochę zakręcona sprawa. Poszłam do gina w dniu spodziewanej miesiączki po duphaston bo mi się skończył. Mówię że plamie od 3dni ale to tyle. I na usg mi powiedziała że idzie mi owulacja pęcherzyk 11 i endo 10 i że raczej miesiączki z tego nie będzie. (w jednym cyklu dwie owulacje bez miesiączki - drugi raz mi się takie cos przytrafiło, potwierdzone usg). No i kazała mi brać leki stymulujące wzrost pęcherzyka które już przyjmowałam. Wieczorem po przytulankach dostałam okres [emoji2356][emoji134][emoji2368]
Ale wzięłam 2 tabl Clo popołudniu. Miałam dylemat czy brać czy nie bo przeciez jak mam okres to za wcześnie. Tak więc 1dc wzięłam 2tabl, 2dc 2tabl, 3dc 1 i przestałam.. Sama nie wiedziałam co robić... Bo za wczesnie a już się zaczynała robić gimela z wirusem i się bałam ze braknie mi tabl na kolejny prawidłowy cykl bo zostało mi 10tabl. Więc w tym cyklu od 1dc wzięłam Clo bez monitoringu, testy nie do końca pokazały owulację ale byl piękny śluz i kłócie jajników [emoji134][emoji134][emoji134][emoji2356]
Ojoj to się namieszało. Kazała brać od 1dc? Zazwyczaj zalecają od 3dc
 
reklama
Do góry