reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No dokładnie... To jak Tobie przysługuje bezpłatnie to już w ogóle odmawianie pełnego badania to jakaś kpina. Dla mnie takie badanie nadaje się do kosza, bo przecież nie określa wszystkich parametrów a więc nie określa pełnego ryzyka. Ja nie wiem co oni mieli w głowach robiąc te zalecenia...

Ew. też rozważam czy w takiej sytuacji nie lepiej jest zacząć dzwonić po przychodniach prywatnych żeby zrobić to z buta gdzie indziej. Ceny są podobne wszędzie, a mieszkam w Warszawie, to raczej na pewno przychodnia jakaś się znajdzie. Te zalecenia nie są obowiązkowe o ile dobrze pamiętam. To tylko sugestia postępowania a nie odgórny nakaz. Pozostaje mieć nadzieję, że ten mój z racji, ze jest kolegą mojego prowadzącego, który ma zdrowe podejscie, też ma zdrowe podejscie i badanie wykona normalnie.
W przychodniach jest to samo. Jedynie lekarz z prywatnym gabinetem może inaczej robi.
 
Nie wiem napisali że mają taką informację na stronie więc obstawiam, że do Chin
Moja krew pobrana wczoraj już jest w Chinach. Jeżeliby tydzień leciała, to by się nie nadawała już do badania. Może wynik oni jednak odsyłają do Polski i dopiero w Katowicach wprowadzają to do komputera. I na to czekasz, innej opcji moim zdaniem nie ma.
 
A ja miałam dziś paskudne popołudnie. Cały dzień boli mnie głowa, a od tygodnia w aptekach nie ma zwykłego paracetamolu... Na dodatek wieczór zwieńczony spotkaniem z muszlą. Jestem wykończona, dzisiaj mnie strasznie zdołowała ta sytuacja z epidemią. Jakoś tak siadło mi to na głowę :( takze pięknie rozpoczynamy 13 tydzień (skończony 12). Mamy jakiś system ogólny na te tygodnie? Przyjmujemy skończone czy nieskonczone?
 
Dziewczyny wyniki przyszly dzwoniła moja gin.. wszystko co zbadali jest ok.. jutro prześlę mi wyniki na maila... plci nie znam bo luby patrzył na mnie krzywo bo chce siw razem ze mna dowiedzieć, a nie ze ja sama przez telefon.. ale jutro już bede wiedziała [emoji3059]
Najważniejsze, ze dzidzia zdrowa
Widzisz mówiłam 🙂 🙂 🙂 Bardzo się cieszę, że wszystko ok. Równo tydzień temu miałaś pobranie tak? Lekarz obstawiał u Ciebie już pleć?
 
No właśnie jak poczytałam to się zdołowałam że badanie może być niedokładne, siedzę i płaczę mam 37 lat i to druga ciąża 10 lat po pierwszej wymarzona upragniona i w strachu że połowy mogę się na badaniu nie dowiedzieć wrrrrrr
Nie ma co panikować, jak lekarza cos zaniepokoi, to na pewno zbada dokładniej.
 
Tak, dokładnie. Nawet sprawdziłam przed chwilą w karcie z ostatniej wizyty i tam są wszystkie te parametry zapisane wraz z obrazującym je zdjęciem. Ale nie wiem Na jakim sprzęcie pracuje mój ginekolog. Może tak być,że jest to sprzęt jakiejs lepszej jakości, ponieważ mój lekarz prowadzi wiele badan naukowych, a może każdy kto się trochę bardziej zna jest w stanie to sprawdzić. Tego Nie wiem.
To na pewno kwestia sprzętu, mój u siebie też wykonuje prenatalne i trzecie odradzał ostatnio robić, bo on i tak wszystko u siebie widzi co jest na nich zalecane.
 
Dziewczyny, dziś znów krwawiłam. Byłam u lekarza i niestety... 😭zaraz jadę do szpitala. Nie wiem jak to przeżyję... jestem załamana. To jest jak jakiś koszmar.
Trzymajcie się zdrowo! Trzymam za Was kciuki.
Kochana tak strasznie mi przykro.. Trzymaj się dzielnie.. Ja sama to tyle razy przeżywałam :( :( :(
 
reklama
No jasne! Skoro zmniejszają zakres, to niech też dostosowują cenę. Nikt im prezentów nie będzie robił [emoji6]
Tia... tylko wtedy powiedzą żeby spadać na drzewo skoro i tak wszyscy będą pracować na tych samych zasadach a prenatalne trzeba wykonać w określonych ramach czasowych. Chyba, że nie wszyscy będą egzekwować te przepisy.
 
Do góry