reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Mój mąż w pierwszej ciąży też jeździł ze mną a teraz lekarz się nie zgadza przez tego koronawirusa i moze dopiero w maju pozwoli przyjść na USG z mezem

No u nas w Holandii nawet jest zalecenie wchodzenia z osoba towarzysząca bo jak to mówiła doktor - podczas usg dowiadujemy się różnych wiadomości, nawet tych złych wiec dla naszego bezpieczeństwa zalecają mieć towarzystwo.
 
No u nas w Holandii nawet jest zalecenie wchodzenia z osoba towarzysząca bo jak to mówiła doktor - podczas usg dowiadujemy się różnych wiadomości, nawet tych złych wiec dla naszego bezpieczeństwa zalecają mieć towarzystwo.
No wlasciwie tak bo nie zawsze idziesz na badanie i jest wszystko dobrze a tak przynajmniej jest ktoś kto cię wesprze
 
To ja tak samo 😂 Ale wyprowadzamy się w przyszłym roku, więc na razie nie chcę za dużo kupować, tylko to co niezbędne i chcę wybrać tak, żeby później móc urządzić z tego pokoik dla dziecka, bo na razie będzie miało tylko kącik w naszej sypialni :)
U nas podobnie,ale nie wyprowadzimy się chyba tak szybko jakbysmy chcieli:-/
Narazie w naszej sypialni,chciałbym kupić kosz Mojżesza a potem od razu przerzucam się na łóżeczko turystyczne.
Potem zobaczymy czy zrobimy im wspólny pokój U nas w sypialni czy jak to rozwiążemy.Mieszkanie mamy może i duże ale mało ustawne przy 2 dzieci.
Najlepiej odrazu kupować tak jak piszesz coś co potem się wkomponuje a nie będzie do wyrzucenia .
 
O kurcze to nieźle:)
Mój tylko mnie woził i czekał sobie grzecznie w samochodzie. Wtedy na połówkowe to go długo przekonywałam żeby poszedl. Bo sobie myślałam że może nie wie o czym mówi a potem będzie żałować
Mojego nie było na żadnym badaniu 😉 ale to też z tego powodu,że nie widzialam takiej potrzeby żeby leciał że mną. Poza tym moj lekarz za każdym razem bada mnie ginekologicznie i jakos czulabym się niezręcznie,gdyby była tam osoba trzecia 🙃 na prenatalnym mimo,że bardzo chciał, to wiadomo,że go nie będzie,ale zobaczy filmik i będzie tez fajnie.
 
reklama
Mam wizytę dopiero w poniedziałek, bedzie to końcówka 9 tyg, jak ja Wam zazdroszczę talich pięknych zdjęć 😍 ja na swoje jeszcze będę musiała poczekać- w końcu chyba jestem w najmłodszej ciąży tutaj? :)

W pracy u mnie się mocno mieli, ide szybko na L4 bo serio gospodarka mocno podupada przez tego koronawirusa
 
Do góry