reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

To rzeczywiście zagmatwana sytuacja. Rzeczywiście pamiętam teraz Twoją drugą owulke stwierdzoną przez gina [emoji3]
A przytulanki były? To najważniejsze [emoji3]
Właśnie nie miałam monitoringu bo teraz nikt nie przyjmuje... U mnie była trochę zakręcona sprawa. Poszłam do gina w dniu spodziewanej miesiączki po duphaston bo mi się skończył. Mówię że plamie od 3dni ale to tyle. I na usg mi powiedziała że idzie mi owulacja pęcherzyk 11 i endo 10 i że raczej miesiączki z tego nie będzie. (w jednym cyklu dwie owulacje bez miesiączki - drugi raz mi się takie cos przytrafiło, potwierdzone usg). No i kazała mi brać leki stymulujące wzrost pęcherzyka które już przyjmowałam. Wieczorem po przytulankach dostałam okres [emoji2356][emoji134][emoji2368]
Ale wzięłam 2 tabl Clo popołudniu. Miałam dylemat czy brać czy nie bo przeciez jak mam okres to za wcześnie. Tak więc 1dc wzięłam 2tabl, 2dc 2tabl, 3dc 1 i przestałam.. Sama nie wiedziałam co robić... Bo za wczesnie a już się zaczynała robić gimela z wirusem i się bałam ze braknie mi tabl na kolejny prawidłowy cykl bo zostało mi 10tabl. Więc w tym cyklu od 1dc wzięłam Clo bez monitoringu, testy nie do końca pokazały owulację ale byl piękny śluz i kłócie jajników [emoji134][emoji134][emoji134][emoji2356]
 
reklama
Dziewczyny ile można być max na stymulacji? Miałam 3 cykle clo a teraz mam 3 na aromek pęcherzyk 25mm endo 11 wiec lada moment owu. Jutro idę na kontrole. Lekarz mowi zeby przeczekać tego wirusa bo lada moment mogą przestać przyjmować i namawia na inseminacje ale jakoś sceptycznie jestem nastawiona 😟
 
Dziewczyny ile można być max na stymulacji? Miałam 3 cykle clo a teraz mam 3 na aromek pęcherzyk 25mm endo 11 wiec lada moment owu. Jutro idę na kontrole. Lekarz mowi zeby przeczekać tego wirusa bo lada moment mogą przestać przyjmować i namawia na inseminacje ale jakoś sceptycznie jestem nastawiona 😟
Jesteś pół roku więc myślę, że jeszcze 3-6 możesz być tylko kwestia że coś jest nie tak :/ miałaś hsg? Na ten pęcherzyki 25mm dostałaś zastrzyk? Jest na tyle duży, że już powinien pękać żeby nie przerosnąć.
 
Jesteś pół roku więc myślę, że jeszcze 3-6 możesz być tylko kwestia że coś jest nie tak :/ miałaś hsg? Na ten pęcherzyki 25mm dostałaś zastrzyk? Jest na tyle duży, że już powinien pękać żeby nie przerosnąć.
Hsg w poprzednim cyklu jajowody drożne. Zastrzyku nie dostałam bo na aromeku same mi pękają wiec podejrzewam ze dziś owu. Na clo miałam zastrzyki i nie pękało a tu samoistnie.
 
Kiedyś mi mignęło w necie że 9 cykli można być na stymulacji ale nie wiem dlaczego. Mój lekarz póki co mówił że dążymy do 6 owulacji.
Dziewczyny ile można być max na stymulacji? Miałam 3 cykle clo a teraz mam 3 na aromek pęcherzyk 25mm endo 11 wiec lada moment owu. Jutro idę na kontrole. Lekarz mowi zeby przeczekać tego wirusa bo lada moment mogą przestać przyjmować i namawia na inseminacje ale jakoś sceptycznie jestem nastawiona [emoji45]
 
reklama

Załączniki

  • A5CDD1C7-22B3-49FF-8D1D-7155DE453C91.jpeg
    A5CDD1C7-22B3-49FF-8D1D-7155DE453C91.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 45
Do góry