reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Umnie chyba cholestaza się odzywa wszystko sfędzi. Miałam to w pierwszej ciąży ale dopiero chyba pod koniec 6 mca a nie tak wcześnie jak teraz
Mam to samo. Nastrój cały czas nie najlepszy... I fizycznie i psychicznie dętka, a teraz jeszcze zgaga. W poprzedniej ciąży trzymała aż do porodu :/ już prawie zapomniałam, jakie to fajne
 
A jak u Ciebie z przrbarwieniami na skórze? Ja bikini i pachy mam zrobione ale nóg się bałam, bo są dość kolorowe.
Ja jeszcze nie robiłam, więc zobaczymy jak to będzie, bo póki co tylko planuję ;) Generalnie ja z tych gruboskórnych, więc mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek, bo normalnie nie mam przebarwień 😉
 
Umnie chyba cholestaza się odzywa wszystko sfędzi. Miałam to w pierwszej ciąży ale dopiero chyba pod koniec 6 mca a nie tak wcześnie jak teraz
A co to takiego? Mnie od 2 dni strasznie swędzi dekolt. Zwariować idzie. Nie zmienialam żadnych kosmetyków,proszków ani nie jadłam niczego innego, co mogłoby mnie uczulic.
 
Myślałam że mam... ale zbadałam hormony testosteron mam wysoki ale i tak jest w normie.
Słyszałam właśnie o tej teorii że grube włosy najlepiej reagują na laser.
Sprawdzę to na pewno. Bo jak chodziłam to byłam raptem kilka razy a to zdecydowanie za mało żeby był trwały efekt
Ja polecam palomar vectus, super efekty mi dał.
 
reklama
U mnie po usg też z dziećmi wszystko dobrze. Lekarz nie badał wszystkich parametrów, bo jak to stwierdził skoro nie robię pappa to nie ma potrzeby [emoji848]
Kość nosową było widać tylko u jednego malucha, drugi był pupą odwrócony. Przeziernosc karkowa też nie była badana, ale stwierdził że ogólnie widać że wszystko jest dobrze.
Ostatnie usg miałam ponad 4 tyg temu, także dla mnie to mega ulga usłyszeć że jest dobrze
Ale to nie było prenatalne? Czy było ?
 
Do góry