reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam wszystkie, jestem w 7tc byłam dziś na pierwszym usg, ale przez brzuch A nie dopochwowo bo tak robią w UK... Powiedziała że są dwa zarodki ale ze jeden jest dużo mniejszy, jeden wygląda na 7 tydzien, a jeden na 5... Jest to ciąża z b in vitro i miałam podane dwa zarodki, ale beta była tak niska że szczerze byliśmy z szoku jak pow że są dwa, oba serduszka biły... Czy to normalne że jest taka różnica w wielkości?
DSC_1397.JPG
 
reklama
Witam wszystkie, jestem w 7tc byłam dziś na pierwszym usg, ale przez brzuch A nie dopochwowo bo tak robią w UK... Powiedziała że są dwa zarodki ale ze jeden jest dużo mniejszy, jeden wygląda na 7 tydzien, a jeden na 5... Jest to ciąża z b in vitro i miałam podane dwa zarodki, ale beta była tak niska że szczerze byliśmy z szoku jak pow że są dwa, oba serduszka biły... Czy to normalne że jest taka różnica w wielkości? Zobacz załącznik 1091569
U mnie jeden był na 6 tyg a drugi na 7 mówiła babka że to duża różnica i że nie powinno tak być ale że wcale nie musi się źle skończyć . Oba serca biły ale po 2 tyg już jedno obumarło a różnica tylko się pogłębiła
 
U mnie jeden był na 6 tyg a drugi na 7 mówiła babka że to duża różnica i że nie powinno tak być ale że wcale nie musi się źle skończyć . Oba serca biły ale po 2 tyg już jedno obumarło a różnica tylko się pogłębiła
Dzięki za odpowiedź, Przykro mi, a czy z drugim dzieckiem wszystko było w porządku?
 
U mnie jeden był na 6 tyg a drugi na 7 mówiła babka że to duża różnica i że nie powinno tak być ale że wcale nie musi się źle skończyć . Oba serca biły ale po 2 tyg już jedno obumarło a różnica tylko się pogłębiła
I czy sama się oczyściłas czy miałaś jakiś zabieg? Przepraszam za takie pytania ale jestem przerażona
 
Cześć dziewczyny 😊 jestem tu nowa, dziś rozpoczął się 28tc, synuś i córcia mają po kilogramie z małym haczykiem, ogólnie moja forma jest całkiem dobra oprócz senności i skracania się szyjki macicy (w tej chwili szyjka ma 3.15). Mamy termin na połowę czerwca, czy są tu mamusie które też mają termin na czerwiec?
 
Cześć dziewczyny 😊 jestem tu nowa, dziś rozpoczął się 28tc, synuś i córcia mają po kilogramie z małym haczykiem, ogólnie moja forma jest całkiem dobra oprócz senności i skracania się szyjki macicy (w tej chwili szyjka ma 3.15). Mamy termin na połowę czerwca, czy są tu mamusie które też mają termin na czerwiec?
Ja mam identycznie :) z tym ze dwie baby.
 
Ja mam identycznie :) z tym ze dwie baby.

😊 Jak sobie Dajesz radę w dobie koronawirusa i jeszcze ze skracającą szyjką? Mnie siedzenie w domu już przytłacza, depresja się do mnie dopada 😔 Krzywej cukrowej nie chcą mi zbadać, żebym nie siedziała w przychodni, same cuda. Planujesz z lekarzem naturalny poród czy cc?
 
reklama
Dziewczyny macie jakiś link do filmiku z karmieniem piersią bliźniaków
Moje dziewczynki maja już po 4 mc narazie karnie pojedynczo ale coraz częściej karmienie zajmuje godzinę i chciałabym je razem kłaść do piersi
 
Do góry