reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Taki mokry piasek. Dobrze się robi babki. U nas zadziałało na 30 minut bo zaczęła to jeść [emoji1751][emoji1751][emoji1751] sprząta się spoko, ale podłogę trzeba umyć bo jest lekko tłusty jednak
Jak to jest z tym piaskiem? On jest jakiś sypki? Bo się nad nim zastanawiam ale boje się że więcej syfu z tego będzie niż ze zwykłej piaskownicy ogrodowej
 
reklama
Jestem po prenatalnych. Wszystko w normie [emoji7] nic niepokojącego lekarka nie zauważyła. Dla mnie niepokojące byly jej metody badan- normalnie uderzała mnie w brzuch tą sondą! Nie podobało jej się jak dzidziuś jest ułożony i pukała go tą sondą a on biedulek wystraszony kulił sie tam i uciekał [emoji33] to w końcu specjalistka od prenatalnych to chyba wie co robi... Przeczytałam o niej opinie na znanyklekarz, ma same pozytywne ale też niektóre dziewczyny wspominały o tym udearzaniu sondą.. Na połówkowe na pewno do niej nie pójdę [emoji58] Tez powiedziała że skłania się bardziej ku chłopczykowi, ale na tym etapie nie podejmuje sie stwierdzania bo musiałoby dziecko naprawdę idealnie sie ułożyć. Moj na początku leżał spokojnie a po tych jej uderzeniach plywal w kołko jak szalony [emoji33]
Super, że wszystko ok. U mnie lekarka jedynie potrząsała sondą na brzuchu, aż maluch machał łapkami i się lepiej ułożył
 
Taki mokry piasek. Dobrze się robi babki. U nas zadziałało na 30 minut bo zaczęła to jeść [emoji1751][emoji1751][emoji1751] sprząta się spoko, ale podłogę trzeba umyć bo jest lekko tłusty jednak

Podasz jakiś przepis sprawdzony ? [emoji16] wypróbujemy z córka
 
Dziewczyny ja już jestem po [emoji7][emoji173] Wszystko dobrze... Jeden taka szczęśliwa, jak dojadę do domku to wstawię wam fotki i opis... Bardzo ruchliwe dziecko za mną, cały czas ruszalo rączkami i nóżkami [emoji173][emoji173][emoji173] No i będzie synuś na 100%... Mąż mega szczęśliwy [emoji7][emoji173]
 
Jestem po prenatalnych. Wszystko w normie 😍 nic niepokojącego lekarka nie zauważyła. Dla mnie niepokojące byly jej metody badan- normalnie uderzała mnie w brzuch tą sondą! Nie podobało jej się jak dzidziuś jest ułożony i pukała go tą sondą a on biedulek wystraszony kulił sie tam i uciekał 😱 to w końcu specjalistka od prenatalnych to chyba wie co robi... Przeczytałam o niej opinie na znanyklekarz, ma same pozytywne ale też niektóre dziewczyny wspominały o tym udearzaniu sondą.. Na połówkowe na pewno do niej nie pójdę 😑 Tez powiedziała że skłania się bardziej ku chłopczykowi, ale na tym etapie nie podejmuje sie stwierdzania bo musiałoby dziecko naprawdę idealnie sie ułożyć. Moj na początku leżał spokojnie a po tych jej uderzeniach plywal w kołko jak szalony 😱
Super,że wszystko dobrze! Mój lekarz miał natomiast widok idealny,aż sam się śmiał, że dziecko pozuje. Pokazywał wszystko, wyciągał się,jakby się wlasnie przebudzal :) dlatego lekarz mógł tez wszystko dobrze pomierzyc 😉
 
Dziewczyny ja już jestem po [emoji7][emoji173] Wszystko dobrze... Jeden taka szczęśliwa, jak dojadę do domku to wstawię wam fotki i opis... Bardzo ruchliwe dziecko za mną, cały czas ruszalo rączkami i nóżkami [emoji173][emoji173][emoji173] No i będzie synuś na 100%... Mąż mega szczęśliwy [emoji7][emoji173]
Brawo!
 
reklama
Do góry