reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto urodził we wrześniu?

Olaska21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2019
Postów
34
Witajcie. Kto ma już pół roczne maleństwo? Jak wam idzie jak to pierwsze i na jakim etapie rozwoju jest maluch .?;)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja ciągle uważam, że da się z tego wyjść, tylko osoby z chorobami ,lub starsze umierają ,i nie typowo przez to, Tylko to się przyczynilo, więc myślę że nasz skarby nawet jak zachowują, to nawet nie będziemy o tym wiedzieć
Mam nadzieję że masz rację. . oby tak było .
Jeszcze malutkie są
Hej ,ja urodziłam 30 września, to moje 1 dziecko, idzie coraz lepiej ,choć są gorsze dni, moja próbuje siadać, podnosi główkę, wiadomo jak ja trzymam to siedzi, a u Ciebie?
 
Hej ,ja urodziłam 30 września, to moje 1 dziecko, idzie coraz lepiej ,choć są gorsze dni, moja próbuje siadać, podnosi główkę, wiadomo jak ja trzymam to siedzi, a u Ciebie?


Ja 26 września. Moja córka jest na etapie nic nie spania i raczkowania do tylu ;)) . Moja jest również pierwszym bobasem i przechodzę to po raz pierwszy tak jak ty. Więc większość zachowań jej sprawdzam w internecie . Karmisz czy pije mleko modyfikowane?
 
Ja urodziłam 39.09. Moje pierwsze dziecko, uznałam, ze macierzyństwo kobiety maja we krwi. Bardzo dobrze sobie radzę z maluszkiem. Póki co mały obraca się z pleców na brzuch, pełza, bierze stopy do buzi, śmieje się w głos, gada po swojemu, ma już 2 zabki :D
 
reklama
No u nas tak samo . Na spacer strach wyjść a mój partner ma doczynienia większości że spedycja zagraniczna więc katuje go od stóp do głów żelem antybakteryjnym . Najgorsze jest to że moja mała jak patrzy na coś blisko bardzo to zezuje jednym okiem i miałam iść do lekarza z tym ale odwołane wszystko do czerwca. Miałaś coś podobnego?
 
reklama
Moje maleństwo urodziło się 20 września.Doslownie maluch bo ważył 2970.Obecnie ma 8 kg , karmiony cycem.Od początku nie lubił mm.Jest małą pociechą w naszej rodzinie.Posadzony w foteliku samochodowym unosi nóżki i samodzielnie się buja.Chyba bardziej go lubi niz bujak fishera🤔🤔🤔. Bardzo nie lubi leżeć na plecach i zaraz ucieka na brzuszek. Wysoko unosi główkę i opiera się na dłoniach.I tak podziwia otaczający go świat .Bawi się swoimi stópkami. Oczywiście rwie się do siadania poprzez podciaganie się za rączki ale chwieje się na boki. W miarę pogodny bo wychodzące ząbki nie dają mu spokoju.Ma już dwa na dole.Jak pogoda pozwala to urządzamy godzinne spacery wokół domu.Nadmienie tutaj ,że mieszkam 300 metrów za wsią.Raz w tygodniu robimy zakupy w mieście.Po przyjeździe zmieniamy ubrania,dezynfekujemy i myjemy często ręce i unikamy innych osób.Szesc miesięcy szybko zleciało ,choć to trzecie dziecko ,nie zawsze jest kolorowo.Tu uleje ,tam na plecach przecieknie pampers a i w nocy zamarudzi dłużej ale da się wytrzymać.Zdrowka Wam kobietki życzę i maluchom ,mniejszym i większym😀😀😀W końcu te czasy ...
 
Do góry