reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Byłam w 6 tyg. Czekam na termin następnej wizyty. Dzięki za odp
A może warto iść do jakiegoś innego sprawdzić. Będziesz spokojniejsza a nie czekać...ja byłam w takiej sytuacji gdzie dostałam plamien i się wystraszyłam mojej lekarki nie było więc poszłam do innego lekarza prywatnie dla spokoju mojego i się okazało że jest wszystko dobrze z maluszkiem a ja jestem spokojna i mogę spokojnie czekać do kolejnej wizyty😊😊 Ale pewnie wszystko jest dobrze nie ma co się martwić do przodu jak się nic nie dzieje niepokojacego.
 
reklama
Widocznie zle przepisalam nick jak wpisywalam liste. Ale raczej wszystko sie zgadzalo jak wysylalam. Juz do niej pisze. Fatalny dzien dzis mialam...
No weź się przypomnij bo to mega długo trwa już [emoji3525] czemu w ogóle jedne osoby dostały link od razu a inne nie? Tak z ciekawości pytam [emoji2370]


Edit. Rzeczywiscie przy przepisywaniu wkradly sie błędy. Juz napisalam do Admina.
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Mam nadzieję, że mnie nic ciekawego nie ominęło ;)
U mnie trochę się działo. Przez zamknięte szkoły już wariuje w domu z dzieciakami. Mój starszy synek ma autyzm i nie jest zachwycony zmianami.
Miałam USG, potem pokaże ale niewiele widać bo podobno nie miałam pełny pęcherz. Czasu też dużo nie było bo mój syn dobierał się do rzeczy lekarza... Ten próbował go zagadać i pyta czy wiesz kto to jest na monitorze.. A mój Albert mówi że to coronavirus... 🙈🤦🏼‍♀️
Życzę wszystkim dużo zdrowia i miłego dnia 🤗
 
Chciałam przedstawić moje niewidzialne dziecko...podobno wina niepelnego pęcherza...
 

Załączniki

  • DSC_8116.JPG
    DSC_8116.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 150
reklama
Do góry