reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

Też uzywaliśmu od początku pampersy, new borny były super, super chłonne, próbowaliśmy huggiesów i bella happy, ale były twarde, sztywne i szerokie w kroku, pampersy są fajnie wyprofilowane, szczegóolnie póxniej, jak dziecko sie wiecej rusza, siada, raczkuje, to w tych szerokich twardych było Kubasowi niewygodnie. Ale jak już dziewczyny wcześniej pisały, trzeba sprawdzić samemu, co będzie dla dziecka najlepsze i nie kupować dużej ilości na raz, bo może się okazać, że się nie będą nadawały... polecam małą paczkę na poczatek, a potem to już idą jak woda...

próbki dostaniesz w szpitalu, u mnie w przychodni też dają, zapytaj też w sklepach przy kupowaniu pieluch, czy nie mają próbek różnych marek, ja kiedys dostałam
 
reklama
Ja uzywałam najpierw pampers ale po jakiś czasie równie dobre okazały sie te z TESCO i ROSMAN'A jakością nie ustępowały a ceną owszem nie pisze tu o tych "foliowych" ale o "oddychających" i teraz na pewno też bedę ich używac no chyba że będzie uczulenie...
 
ja mam pol paki pampers najmniejszego rozmiaru dostalam od szwagierki bo jej maly wyrosl narazie nie dokupuje jak sie maly urodzi zobacze moze jak te wykorzystam przejde na wieksze bo roznie bywa
 
PAMPERS jak najbardziej.Ale jak pisala Lady kazde dziecko jest inne i roznie reaguje.My chyba wszystkie ogolno dostepne sprawdzilismy i wygraly Pampersy:)
A tu link do stronki Pampersa jakby ktos nie mial:) Pampers.pl
 
Jak najbardziej Pampers. Próbowaliśmy u Ani i Happy i Huggiesy ale odparzały Anię i wracaliśmy do Pampków. Zaczynaliśmy od Newbornów, bo dziecko urodziło się małe ale 4-kilogramowy bobas z mojego pokoju szpitalnego tez miał zakładane te newborny i były dobre.
Tak jak dziewczyny pisały wcześniej, każdemu dziecku odpowiada co innego więc trzeba metodą prób i błędów dojść do tych najlepszych.
 
Jak najbardziej Pampers. Próbowaliśmy u Ani i Happy i Huggiesy ale odparzały Anię i wracaliśmy do Pampków. .

Moja koleżanka w przypadku swoich dwóch córeczek używała polskich pieluszek DaDa. Mówi, że są tak dobre jak Pampersy, a znacznie tańsze.
Dokładnie jak Ty mówiła, że Happy i Huggies odparzały dziewczynki a poza tym były twarde i nie wchłaniały tak dobrze, jak tamte.
 
reklama
Napewno zadne nie sa jak Pampers.Dla mnie one sa najlepsze choc roznych uzywalismy i uzywam.Ale Pampki maja rozciagliwe boki i tu i tam i siam,mysle ze najwygodniejesze dla dziecka,napewno starszego ktore zaczyna sie wiecej ruszac.No ale znajacf zycie i tak wiekszosc z was bedzie eksperymentowac i dobrze :) Sa tez pamki takie na kupke....
 
Do góry