reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jejciu też jestem strasznie zła jak pomyślę sobie dlaczego już wątek Majeczki przeniesiono w kącik zadumy i pozegnanie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
komu on przeszkadzał u niemowlaków :no::no::no::no:

Jest mi przykro i żle że nie będzie mnie na ostatnim pozegnaniu ale mieszkam zbyt daleko koło gdańska także nie mam mozliwości.Ale obiecuje że jak tylko wybije 11.00 to zacznę się modlić i zapalę świeczkę dla Majeczki chociaż takie będzie moje ostatnie pożegnanie z Mają.......
Zróbmy tak wszystkie ..............

DorisW nie ma za co dziękować że pamiętamy o twojej Weroniczce to jest nasz obowiązek.!!!!Na BB jesteśmy jedną wielką rodziną

(*)(*)(*)dla Majeczki pamiętam
 
reklama
Siedzę czytam nie wierze łezki popłynęły po policzkach.Nie sadziłam że w tak smutnej chwili będziecie pamiętać o urodzinach Weroniczki.Przeczytałam jej wszystkie życzenia uśmiechała się.
Dwa lata temu to był najgorszy dzień w moim życiu,tak bardzo cierpiałam nie sadziłam że ta mała istotka będzie w stanie dać mi tyle radości i miłości jest taka kochana.
Niestety w swoje 2 urodziny zaczęła z nóżką w szynie jutro do ściągnięcia myślę ze to może dobry znak że to może ostatnia szyna w jej życiu.Tak bardzo bym tego chciała i również tego jej życzę.
W imieniu swoim i Weroniczki dziękuje wszystkim za pamięć i życzenia
DZIĘKUJE !!
!

9b3719b6cab7fcd1med.jpg


200103251972.png


200601222156.png

dorisw - strona domowa w Fotosik.pl
Zycie moje i Weroniki - bloog.pl

Weronisia to sliczna dziewczynka i rownie goraco modle sie o zdrowie dla niej,,,to niesprawiedliwe ze takie male dzieciatka musza cierpiec:-(

dorisW bylo mi bardzo milo zlozyc zyczenia Weronisi:tak:

dla Majeczki(*)(*)(*)
 
ja tez jestem za tym zeby wątek o naszej Pszczółce pozostał w niemowlakach chyba ze Monika poprosiła o to moderatora forum

Niestety nie bede na pogrzebie jak na zlosc bilety do pl sa bardzo drogie ale zapale świeczke rowno o 11 pl czasu a przy najblizszym pobycie w pl napewno bede na cmentarzu z nareczem bialych róz [**]i za kazdym nastepnym razem rowniez ....
 
a wyjasnila sie przyczyna smierci ?????????bo nie wiem czy przegapilam cos czy nic o tym nie pisano...........
a co do pogrzebu to ja tez nie dam rady.........Pawel pracuje a ja sama nie doajde z dwojka dzieci :-:)no:
 
a co do pogrzebu to ja tez nie dam rady.........Pawel pracuje a ja sama nie doajde z dwojka dzieci :-:)no:

maz tez Paweł:tak:
i ten sam problem:baffled:
a miałam nadzieję.... ale jedzie w delegację i koniec:-(


Dzięwczyny!!!
pamietajcie, że jeszcze dojdzie trochę pieniędzy z przelewow zagranicznych:tak:
do mnie jeszcze nie doszły...
jak jakieś pieniądze do mnie dojdą, to na pewno poinformuję

Moniko -płacz do woli... to oczyszcza...
ech... nie tak być miało:no:

A jaki będzie napis na wstędze?
proszę tylko nie "ostatnie pożegnanie..."
 
JA TAKżE ZAPALę BIąłą ZNICZ O 11h i bedę sie gorliwie modlić. o Maję o Monikę i Marcina żeby mieli dość siły aby pożegnać, dotknąc ostatni raz swojego ANIOłECZKA:-:)-:)-(
 
reklama
My tez zapalimy świeczuszkę o 11.00 i się pomodlimy za naszego aniołka...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry