U
użytkownik-a
Gość
Ja też nie mogę spać wstaje skoro świt
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Daj od razu znać, który tydzień?Hej dziewczynyza godzine wizyta
ale mam stresa masakra
DziekujeTeż mam te pieprzone migreny... wtorek i środa się meczyłam.
Teraz strach cokolwiek brać. Trzymam kciuki [emoji173][emoji173] będzie dobrze!!!
Nic sie nie martwktory wypada dzis tydzien u Ciebie?
Dzis 6+2 skonczone
6+2Daj od razu znać, który tydzień?
Fajnie to już napewno coś zobaczysz ,daj odrazu znaćDziekuje
6+2![]()
Ja też odczuwam takie lekkie bóle, rozciaganie, kłucie głównie z tego jajnika, z którego była owulacja ale czasem też czuję drugiA mam takie pytanie do was , bolą was jajniki?
Bo ja co jakiś czas odczuwam nie tyle co ból A dyskomfort po prawej stronie czyli tam gdzie była owulacja , czytalam że może to byś od tego że jajnik z którego była owulacja pracuje, produkuje progesteron . Chciałam zapytać czy ktoś tak ma . Czujecie jeden jajnik czy raczej dwa ?