reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj kochanie winko wypić to nie grzech 😂 ale zasnąć jak mąż biegnie po drugie w nadziei na coś więcej to już niestety jest 😂😂😂😂 a co do koktajli to ja uwielbiam tak cudowac mniam 😋😋😋 a jarmuz najpierw zrób na parze albo podgotuj minutkę czy dwie- lepiej trawi się wtedy, bo surowy nie dobry dla tarczycy...😘😘
Dziekuje za porade z ajrumzem, tak teraz bede robic, nie wiedzialam ze tak sie lepiej trawi a podobno jarmuz to najzdrowsze warzywo świata ;)
 
Oooooooo suuper . Ekran mam już czysty [emoji3][emoji3][emoji1786][emoji1786]
No i zaczęło u mnie lać a Siwy na torze [emoji849].
Ja teraz kawa, ciacho i Dziki na kolanach[emoji3526]. Oglądam powtórkę Królowe życia bo sobie nagrałam, i było w odcinku że Jacek, ten od Dagmary, poszedł do kliniki i mówi że chce zbadać prostownicę [emoji23][emoji23][emoji23].
Jak się w końcu spotkamy to najwyżej Ty będziesz caly czas mówiła a ja będę tylko przytakiwać [emoji23]. Albo sobie walnę ze dwa drinki na rozluźnienie [emoji12]. A najlepiej jak już przyjadę do Ciebie naje...bana[emoji23]
Zrobiłam zdjęcie ciasta, i nie wiem jak te babki z internetu kroją te ciasta, że takie piękne kawałki wychodzą [emoji848]. Ja jak ukroje to zawsze wszystko ubabrane, ale ciasto dobre, u góry to taka ciemna, chrupka beza jest
Zobacz załącznik 1114647Zobacz załącznik 1114648
 
No i zaczęło u mnie lać a Siwy na torze [emoji849].
Ja teraz kawa, ciacho i Dziki na kolanach[emoji3526]. Oglądam powtórkę Królowe życia bo sobie nagrałam, i było w odcinku że Jacek, ten od Dagmary, poszedł do kliniki i mówi że chce zbadać prostownicę [emoji23][emoji23][emoji23].
Jak się w końcu spotkamy to najwyżej Ty będziesz caly czas mówiła a ja będę tylko przytakiwać [emoji23]. Albo sobie walnę ze dwa drinki na rozluźnienie [emoji12]. A najlepiej jak już przyjadę do Ciebie naje...bana[emoji23]
Zrobiłam zdjęcie ciasta, i nie wiem jak te babki z internetu kroją te ciasta, że takie piękne kawałki wychodzą [emoji848]. Ja jak ukroje to zawsze wszystko ubabrane, ale ciasto dobre, u góry to taka ciemna, chrupka beza jest
Zobacz załącznik 1114647Zobacz załącznik 1114648
Gdzie masz to kolano ;) Ja to mam takie wystajace kolana podobno po moim dzidku a terz oczywiscie obdrapane ;) Probowalam wypatrzyc co tam masz na tele ;) obrusik popapralas chyba kawka ;)
 
Gdzie masz to kolano ;) Ja to mam takie wystajace kolana podobno po moim dzidku a terz oczywiscie obdrapane ;) Probowalam wypatrzyc co tam masz na tele ;) obrusik popapralas chyba kawka ;)
Kuwa, wiedziałam że brud dojrzysz [emoji23]. Widzisz, nie jestem perfekcyjną panią domu [emoji23]. Właśnie jechałam po Siwego i samochód mi zdechł przed samiuśkimi torami. Czekam na Placka
 
Wow[emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]Dobrze że akurat jem obiad, bo wiadomo co by się stało, gdybym była głodna [emoji23][emoji23][emoji23]
U mnie orzo wg przepisu z isog z wczorajszymi udkami z kurczaka[emoji4]
Necia, ty to chyba umiesz gotować, co? Ja sklerotyczka coś kojarzę że bloga prowadzilaś? Czy jak zwykle coś pojebalam?
 
Dam o siebie zadbać bez dwóch zdań. [emoji3]Ja takich ciast warstwowych to raczej nie piekę dla mnie to za trudne.[emoji3][emoji3]
U mnie przy was dziś bieda aż piszczy. Naleśniki z warzywami.
Aha jak sie spotkamy to mozesz na poczatku nic nie mowic a ja bede miala przygotowany zestaw smakołykow [emoji7] Napewno o Ciebie zadbam ;)
20200503_143202.jpeg
 
reklama
Dam o siebie zadbać bez dwóch zdań. [emoji3]Ja takich ciast warstwowych to raczej nie piekę dla mnie to za trudne.[emoji3][emoji3]
U mnie przy was dziś bieda aż piszczy. Naleśniki z warzywami.
Zobacz załącznik 1114699
Taaaaa, biedaaaa[emoji28]. Ja chcę taką biedę [emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39].
 
Do góry