reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam wszystkie nowe mamusie ❤

Nadrabilam was ❤
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące :)

Ja wczoraj kupilam spodnie ciazowe w hm.. Z przyzwyczajenia xs.. :D nie zauwazylam ze super wąskie :D i bum.. Musze zwrocic.. Albo wymienic bo naciągnę na pol uda 😂😂
Szkoda ze nie dzialaja przymierzalnie bo mąż tez kupił dwie pary spodni i jak woda w piwnicy 😂😂
To ja odwrotnie. Poszłam sobie kupić biustonosze bez fiszbinów. I ok, to się udało dobrać rozmiar bez problemu.
Ale mąż wypatrzył mi t-shirt z ulubionego serialu, chwyciłam M bo tak na ogół noszę... i w domu się w tym utopiłam, a to nie był oversize :D
Ale nie oddaję, akurat luźny t-shirt może być.
 
Gratuluję ciąży 😊 skoro masz nadżerkę to to może być powód plamień w ciaży. Często tak jest podobno przy nadzerkach właśnie 😄 myśl pozytywnie
Dziękuję :)) bardzo się cieszę , a z drugiej strony strach na każdym kroku ! Dobrze że są fora i można porozmawiać z innymi kobietkami🥰
 
reklama
Do góry