reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witam nowe dziewczyny :)

Ja termin z Om na 11.12 a z USG na 18.12 :) ale bardzo marzy mi sie zeby urodzic 14.12

Mam wizyte w poniedzialek rano bo konczy mi sie l4 i nie wiem czy wracac do pracy czy nie, teściowa i moja babcia radza siedziec na upie w domu i chyba tak zrobie. Mam nadzieje ze na wizycie zajzymy co tam slychac u bejbi :)
 
reklama
Ja tak miałam do 7 tygodnia, teraz czasem mnie coś zaboli, ale nie stale :) A wzdęcia miałam OGROMNE, umordowałam się jak nie wiem :/ Teraz mi powoli wszystko ustępuje :)
Ja tez mialam straszne wzdecia, ale juz w miare ustapily. Natomiast bolow przedtem nie mialam i teraz od paru dni tak, taki troche jak na miesiaczke ale delikatny i do tego takie jakby rozciaganie tam w dole. I glowa mnie boli od paru dni, nie jest jakis silny bol, raczej taki tepy, ale przez cale dni i noce, dosyc meczacy. I nadal mnie mdli, ale juz troche mniej, zapachy juz mnie tak nie mecza. U mnie dzis 9+0.
 
Witam nowe dziewczyny :)

Ja termin z Om na 11.12 a z USG na 18.12 :) ale bardzo marzy mi sie zeby urodzic 14.12

Mam wizyte w poniedzialek rano bo konczy mi sie l4 i nie wiem czy wracac do pracy czy nie, teściowa i moja babcia radza siedziec na upie w domu i chyba tak zrobie. Mam nadzieje ze na wizycie zajzymy co tam slychac u bejbi :)

Też mam L4, lekarz się uparł, ale powiem szczerze, że chciałabym wrócić do pracy, nie usiedzę do grudnia w domu...chce mi się wyjść do ludzi 😁 Mam nadzieję, że mi pozwoli chociaż na 2-3 miesiące :)
 
Ja tez mialam straszne wzdecia, ale juz w miare ustapily. Natomiast bolow przedtem nie mialam i teraz od paru dni tak, taki troche jak na miesiaczke ale delikatny i do tego takie jakby rozciaganie tam w dole. I glowa mnie boli od paru dni, nie jest jakis silny bol, raczej taki tepy, ale przez cale dni i noce, dosyc meczacy. I nadal mnie mdli, ale juz troche mniej, zapachy juz mnie tak nie mecza. U mnie dzis 9+0.
U mnie 9+3 dzis tez mialam takie wzdecia i tez lepiej, z bolami glowy mam to samo, mdlosci zalezy. 3 dni temu czulam sie super wczoraj umieralam a dzis znowu jest dobrze.
 
reklama
Do góry