reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Nie nadrobię już chyba tylu stron.... ostatni tydzień ledwo żyłam. Jeszcze Mam wyrzuty sumienia bo przez to córka w kółko tv oglądała. Mam czasem takie dni że czuje jakby mi coś wypływało ze środka i lecę szybko w panice patrzeć czy to aby nie jakies krwawienie. Jutro idę na pobranie krwi. Po ostatniej wizycie byłam zła. Nic nawet się nie dowiedziałam tylko że wszystko ok i serce bije. 26 mają mam kolejną wizytę. Jak będzie ściema to idę od razu prywatnie. Ale ceny we Wro powalają wizyt prywatnych ...

Wszędzie powalają 🙈 Ale u nas żeby na fundusz się dostać do dobrego lekarza, to trzeba czekać w kolejce od 4 rano 😕
 
reklama
Dziewczyny ja jestem przerażona bo od jutra wracam normalnie do pracy. Wcześniej pracowałam w biurze 1-2 w tygodniu i różnie było, ostatnio tragedia musiałam sie wcześniej zwolnić a w piątek wzięłam urlop na telefon. Nie wiem jak dam radę, muszę dociagnać do lipca ale słabo to widzę. Ciągle mi słabo, mdli cały czas, ból głowy jak przy migrenie, swiatłowstręt 😭.
Czemu musisz pracować do lipca?
 
Hej :) Po prawie 2 miesiącach czytania forum w końcu zebrałam się żeby się przywitać :D aktualnie 10t+5/11t+0, zdania są podzielone. To moja 3 ciąża, mam córkę z 11.2018, a w 05.2019 poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie szło poprawnie :) Czytałam forum praktycznie od początku ale dopiero trochę odżywam po złym samopoczuciu i postanowiłam się odezwać ;)
 
Hej dziewczyny. Nadrobiłam Was, byliśmy na weekend u moich dziadków bo mieli 45-lecie ślubu. Narzeczony z moim tatą uczyli mnie jeździć samochodem, bo jeszcze nigdy nie jeździłam 🙈 dzisiaj coś mnie głowa boli, ale ciśnienie mierzylam to chyba dobre bo miałam 121/63 i tętno 73.. Miłego wieczoru Wam życzę 😊
 
Witaj.
Też mam córkę z listopada 2018 :) Z którego? Moja jest z 25.11.18
I mamy podobny termin bo ja dzis 10+5/10+6 z terminu miesiączki. Usg pierwsze bede miała za niecałe 2 tyg wiec dowiem się więcej :)
Początek, 04.11 :) muszę Ci powiedzieć, że masz u mnie ogromny szacun, jak Ty dajesz radę przy takiej ilości dzieci? Zazdroszczę! Sama chciałabym mieć więcej, ale tęsknię za pierwszą ciążą kiedy nie musiałam się niczym innym przejmować :D dziewczyny które spodziewacie się pierwszego dziecka - doceńcie ten czas na maxa, kolejne ciąże już są bardziej ekstremalne :D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Nadrobiłam Was, byliśmy na weekend u moich dziadków bo mieli 45-lecie ślubu. Narzeczony z moim tatą uczyli mnie jeździć samochodem, bo jeszcze nigdy nie jeździłam 🙈 dzisiaj coś mnie głowa boli, ale ciśnienie mierzylam to chyba dobre bo miałam 121/63 i tętno 73.. Miłego wieczoru Wam życzę 😊
Ja właśnie mierzyłam wczoraj i miałam 104/74 bardzo niskie :/ ale pewnie przez leżenie w łóżku ciagle 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny wiecie czy już można z mężem na usg? Czy to zależy od lekarza? W pierwszej ciąży był na każdym i teraz też chce A pytam żeby bez sensu nie brał wolnego i ze mną nie jeździł
 
Ja właśnie mierzyłam wczoraj i miałam 104/74 bardzo niskie :/ ale pewnie przez leżenie w łóżku ciagle 🤷🏼‍♀️

Ja ostatnio 86/54 i tak się wystraszyłam, że za chwilę mi skoczyło :p Ogólnie jestem niskociśnieniowcem, ale zazwyczaj w granicach 100/60, ostatnio coś niskie :/ Mam wizytę w piątek, to pogadam z lekarzem. Chociaż u lekarza zawsze 120/80, książkowe 😂 Chyba ze stresu xD
 
reklama
Do góry