reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Myślę, że to może mieć znaczenie 😊
Oby...bede sobie tak wmawiac 😂 zel powinien przyjsc jakos w przyszlym tygodniu pewnie bo dalej wszystko jest z opoznieniem ale przysięgam do wizyty za 9 dni moj detektor tetna lezy schowany w pudelku i nawet go nie tykam bo sie bede nakręcac tylko.



Mam pytanie do was kochane. Uzywam ogolnie 2 oliwek do nawilzania, maslo do ciala albo balsam i wierzcie lub nie moja skora na brzuchu zwlaszcza po bokach jest sucha jak wiór, mam wrazenie ze zaraz sie posypie. Co jest takiego fest nawilzajacego bo smaruje i smaruje a skora ciagle sucha. Zamowilam teraz jakies masło i olejek z migdalow z jakiejs firmy mama bee czy cos. Jak to nie pomoze to kupie cos innego. Co macie do polecenia.
 
reklama
A właśnie może ze nie masz żelu do usg u mnie był w zestawie zel.
No nie mam nie mam gapa jestem i byl zestaw z zelem i bez i wzielam ten bez, zorientowalam sie jak zaplacilam 😅 ale myslalam ze oliwka da rade bo widzialam gdzies na youtube ze na oliwce babka jezdziła. Juz w zel sie zaopatrzylam, dotrze w nastepnym tygodniu 😊
 
No nie mam nie mam gapa jestem i byl zestaw z zelem i bez i wzielam ten bez, zorientowalam sie jak zaplacilam 😅 ale myslalam ze oliwka da rade bo widzialam gdzies na youtube ze na oliwce babka jezdziła. Juz w zel sie zaopatrzylam, dotrze w nastepnym tygodniu 😊
Ja też jeszcze nie znalazłam tętna ale liczę, że to dlatego że jest jeszcze za wcześnie. Będę próbować co kilka dni aż się uda ☺
 
Według mnie powinnaś jak najszybciej przyjąć kroplówkę. Zrobisz jak uważasz, wiem że wizyta w szpitalu to ostatnia rzecz, jakiej każda z nas by teraz chciała, ale to chyba zbyt poważne, żeby czekać na poprawę...
Z miłą chęcią pojechała bym na szpital ale powtarzam Mój jedyny szpital w mieście jeys zakaźny musiała bym się dostać autobusem do Katowic a pod opieką mam córkę... Mąż stara się wziąść przepustkę i czekam
 
Z miłą chęcią pojechała bym na szpital ale powtarzam Mój jedyny szpital w mieście jeys zakaźny musiała bym się dostać autobusem do Katowic a pod opieką mam córkę... Mąż stara się wziąść przepustkę i czekam

Czasami podają kroplówki w przychodni rodzinnej, może tam spróbuj?
 
Oj, jak mnie korci już coś zamówić 😂 Ale czekam, bo z tych neutralnych rzeczy mało co mi się podoba 😁

Mnie pobolewa podbrzusze, zaczynam się stresować przed wizytą :( Nie wiem, czy takie bóle to coś normalnego, chwilowe w okolicy kości łonowej, jak przy okresie... Mózg mi się chyba lasuje 😕

Mnie cały czas boli podbrzusz3 I plecy jak na okres i mocniej.. Ale serduszko bije wiec chyba wsio ok.

Jutro ide na badania a wizyte mam w przyszly piatek. Umieram z niecierpliwosci czy wszystko jest w porzadku 😭 dzis 10+2 cos nie umiem znalezc tetna na tym detektorze. Chyba swoje wychwytuje. Tylko w 1 miejscu w ogole cokolwiek slychac reszta to szum 🤷‍♀️ sa 3 opcje.
1 opcja jest jeszcze za wczesnie i nie wykrywa
2 opcja zle to robie
3 opcja i najgorsza ze cos jest nie tak i dlatego nie znajduje.
Co prawda na detektorze udaje mi sie pod brzuchem wykryc tetno 160/170 ale nie slychac nic oprócz szumu i nie wiem czy te wartosci sa miarodajne czy nie... moglam go kupic dopiero po nastepnej wizycie bo teraz sie niepokoje bo nie wiem ktora z opcji jest prawdziwa.

Wczoraj wyszlam 1 raz w sukience w tym roku na doslownie godzinke, bylismy zalatwic cos na miescie no i wstapilismy do starbucksa i na kebaba. W tym czasie zdąrzyły ugryzc mnie 2 komary 😒. Od wczoraj prawie nie mam juz mdlosci za to ciagle jestem glodna ale jakby moj zaladek sie skurczyl takie mam odczucie. W takim sensie ze czuje meega głód a zjem 2 gryzy i juz taki pełny jakby miał pęknąć. Kłucia więzadeł są, piersi leciutko bolesne przy ugniataniu jak od poczatku ciazy...genrtalnie wiem ze objawy nic nie mowią ale nie wiem co o tym wszystkim myslec, tyle ostatnio sie zlego czyta. Bardzo wspolczuje dziewczyną z wczoraj. Nic im nie napisalam bo mialam strasznie ciezki dzien. Ale jest mi naprawde przykro.
Ja tym detektorem co Ty masz to nawet w połowie ciazy nie umiałam znaleźć. Nie martw się na zapas.
 
reklama
Do góry