reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Ananasowa93 a moze to plamieinie implantacyjne ?
Oj chyba nie bo test już nie pokazuje nic a to nie było plamienie tylko sporo żywej krwi. U mnie miesiaczka zaczyna się odrazu właśnie tak bez plamien.
Ale cały ten cykl był dziwny ... tzn owulacja była późno jakoś 17-18 dc. Po owulacji bol piersi kilka dni i przeszło. Potem mocne ukłucia w lewym jajniku i kłucie w macicy przez kilka dni. Odczuwałam to wszystko ale właściwie co miesiąc się doszukiwałam objawow i nic z tego wiec nie zwracałam uwagi. Jak okres się spóźnił dwa dni to mimowolnie zrobiłam test. I cały czas mam bóle okresowe tylko piersi nic a zazwyczaj tydzień przed już nie mogłam się dotknąć
 
reklama
Dziewczyny takie moze krepujace pytanie,ale czy po transferze mialyscie taki wodnisty śluz? Ale nie ze tak go troche tylko co jakis czas wylatuje i wkladke mam mokrą, prawie jak bym popuscila😔😔Moze schizuje, ale ostatnio tak nie mialam.
Ja miałam meeeeega dużo śluzu płodnego po estrofemie
 
hehehehehehehhehehe my juz tez chyba wszystkie pozycje i sposoby wyprobowalismy ;) I nie ma dupki - rozowej ;)
A my stosujemy żel conceive plus nawet w klinice nas dr zapytała czy próbowaliśmy z tym żelem i mówiłam ze tak. Teraz ten żel nazywa się fertilcare baby start. I od tego cyklu próbowaliśmy z tym żelem. Czy to jego zasługa? Wątpię ale jest fajny efekt nawilżenia i pomaga plemnikom przeżyć a u nas podobno wrogi śluz wiec mogę wam polecić chociaż jest dość drogi
 
A my stosujemy żel conceive plus nawet w klinice nas dr zapytała czy próbowaliśmy z tym żelem i mówiłam ze tak. Teraz ten żel nazywa się fertilcare baby start. I od tego cyklu próbowaliśmy z tym żelem. Czy to jego zasługa? Wątpię ale jest fajny efekt nawilżenia i pomaga plemnikom przeżyć a u nas podobno wrogi śluz wiec mogę wam polecić chociaż jest dość drogi
Kiedyś tez go używaliśmy, teraz parametry nasienia się sporo poprawiły, zamówię dziś, co szkodzi spróbować i tak tyle kasy na wszystko idzie...
 
Ja tez mialam jak zaczynaoam estrofem i mi endo rosło, ale potem tak normalniea dzisiaj pływam, sory za rak dokladne opisy.
Hmmm a może doktor wziernik nawilżyl tym żelem do usg i on się upłynnia i tak spływa ? Ja tak miałam często przy monitoringach cyklu ze ciagle usg i ten żel taki wodnisty się robił
 
reklama
Do góry