reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, nie jestem na bieżąco bo przy moim bąblu się nie da ale trzymam kciuki za wszystkie walczące!!! Przeczytałam kilka ostatnich stron i widziałam, że @Aduś16 dziala, mocne ✊✊✊ za twoje Kropki!!!

Mam pytanie do @Tasza i innych dziewczyn, które robiły badania do docenta we Wrocławiu. W którym labie robiłyście badania (synevo, alab, diagnostyka, szpital na Weigla itp.) i ile czekałyście na wyniki?
 
Działajcie ze ''starym''😂. Niby tak jest, że jak głowa czysta i sie o tym nie myśli to najczęściej się udaje - mojej siostrze właśnie tak sie udało:). A już była w klinice i wszystkie badania porobiła🙂. Na kariotypy czekała, bo u nas ze 2 miesiące sie czeka i przyszła do mnie do biura do pracy na zastępstwo. Mówiła że trochę popracuje i na in vitro zarobi a tu bach, ciąża:o. Była w szoku bo jednak chciała popracować i jej sie podobało, ale wiadomo co było najważniejsze:). Po tym miesiącu poszła na zwolnienie bo jednak w pracy stres i wolała niczym nie ryzykować
No ale mi takie nie myślenie nie pomogło, a gziłam się i pijana, i z drabiny na mojego skakałam i dupa😅
hehehehehehehhehehe my juz tez chyba wszystkie pozycje i sposoby wyprobowalismy ;) I nie ma dupki - rozowej ;)
 
Kuwa, będzie trzeba autobus wynając bo się nie pomieścimy 😂
Chyba jednak trzea bedzie zrobic taka mapke co mi @Netiaskitchen kazala robic ;) Jeszcze tak sobie pomyslalam bo widzialamna innym forum ze raz w miesiacy robie jak by takie podsumowanie: ile bylo transferow, ile pozytywnych bet i ile serduszek ;)
 
reklama
Dziewczyny takie moze krepujace pytanie,ale czy po transferze mialyscie taki wodnisty śluz? Ale nie ze tak go troche tylko co jakis czas wylatuje i wkladke mam mokrą, prawie jak bym popuscila😔😔Moze schizuje, ale ostatnio tak nie mialam.
 
Do góry