reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Co myślicie o tym widać coś ?
 

Załączniki

  • IMG_20200518_173409666.jpg
    IMG_20200518_173409666.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 162
reklama
a jak ma brązowawe plamienie to na okres czy może coś być na rzeczy ?
Może być i na okres i na ciążę. Ja zawsze mialam plamienia przed @ . @ zawsze co do dnia. Tym razem u mnie nie było plamień przed @ a za to były kilka dni po. Z razji poronienia wcześniejszego polecialam na ip lekarz powiedział, że to pl implantacyjne
 
niestety dostałam okres , nie staram się już więcej mam dość rozczarowań , może kiedyś się uda jak przestanę tak o tym myśleć , tylko zrobię sobie badania hormonalne , zbadam się u gin i dam sobie na luz
 
niestety dostałam okres , nie staram się już więcej mam dość rozczarowań , może kiedyś się uda jak przestanę tak o tym myśleć , tylko zrobię sobie badania hormonalne , zbadam się u gin i dam sobie na luz
Rozumie, ze ci przykro ja tez po każdym nie udamy cyklu się poddawalam i wiesz kiedy się udało jak odpuściłam. Nie liczyłam nie spr dni plodnych sex z przyjemności a nie bo to ten dzień i udało sie odrazu
 
reklama
niestety dostałam okres , nie staram się już więcej mam dość rozczarowań , może kiedyś się uda jak przestanę tak o tym myśleć , tylko zrobię sobie badania hormonalne , zbadam się u gin i dam sobie na luz
I to jest bardzo dobra decyzja ,odpuścić i zobaczysz że uda się szybciej niż myślisz, u mnie jeden miesiąc, odpuscilam i zaszlam w ciążę, po 2 lata
 
Do góry