reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hmmm a może doktor wziernik nawilżyl tym żelem do usg i on się upłynnia i tak spływa ? Ja tak miałam często przy monitoringach cyklu ze ciagle usg i ten żel taki wodnisty się robił
No moze, albo ten embrioglu sie uplynnia. Panikuje pewnie, ale kazde niestandardowy objaw mnie stresuje.Wolalam zapytac bo moze ktos tez tak mial.A ty jak sie trzymasz? Juz dzisiaj nie zadzwonią!! Wiec choc jeden maluszek jest😊😊😊Obie mamy jutro wazny dzien✊✊✊✊
 
reklama
No moze, albo ten embrioglu sie uplynnia. Panikuje pewnie, ale kazde niestandardowy objaw mnie stresuje.Wolalam zapytac bo moze ktos tez tak mial.A ty jak sie trzymasz? Juz dzisiaj nie zadzwonią!! Wiec choc jeden maluszek jest😊😊😊Obie mamy jutro wazny dzien✊✊✊✊
Trzymam kciuki za Ciebie jutro:-) A to już może być coś wiadomo? Bo teoretycznie jak pregnyl schodzi to hcg będzie spadać a z ciąży rosnąć wiec chyba nie da się ocenić czy jest ciąża. A może już go nie ma? A Ty jak się czujesz?
 
Wow super i dzięki za tyle miłych słów tu u was jest naprawdę fajnie, czy któraś z Was leczy się w novum bo jak ja dzisiaj dzwoniłam to są straszne kolejki a nie chcę tyle czekać zastanawiamy się nad zmianą kliniki myślimy o gameta
Novum w Warszawie jedna z najlepszych klinik. Najistotniejszy jest embriolog. Oni czasem tez partolą sprawę bo to tylko ludzie. Najstarsze kliniki w Warszawie z dobrym labem to jeszcze invicta i invimed. No ale w invimedzie nie mrożą zarodków klasy C. No i o invimedzie nie mam dobrego zdania :p
 
Czesc dziewczęta [emoji4]
Dzisiejsza wizyta przedtransferowa pokazała że Endo słabo rośnie [emoji19] 8dc było 7, dzis 13dc tylko 8.2 [emoji24]
Estrofem w górę 4x1 i we wtorek (26.05 - proszę o dopisanie do kalendarza[emoji4]) wizyta.
Jakieś pomysły na domowy kop żeby zaczęło rosnąć? Jakie jest wogole wzorowe Endo do transferu?

Zapytałam między wierszami jakie miałam endometrium przy poprzednich transferach to po stymulacji na świeżym miałam 11, później na crio na naturalnych cyklach raz 9 a raz 10. To chyba bez szalu?
Ja już cuda na kiju robiłam i na mnie ani orzechy, ani wino czy sok z aronii nie działały🤷🏻‍♀️ tylko estrofem dopochwowo 😉 sam lekarz mi to poradził i endometrium urosło super 😊
 
Trzymam kciuki za Ciebie jutro:-) A to już może być coś wiadomo? Bo teoretycznie jak pregnyl schodzi to hcg będzie spadać a z ciąży rosnąć wiec chyba nie da się ocenić czy jest ciąża. A może już go nie ma? A Ty jak się czujesz?
Pregnylu miałam tylko pół ampułki i to w piatek z samego rana. W poniedziałek robilam bete wlasnie zeby zobaczyc ile go tam jeszcze zostało. Z kalkulatora spadku bety w czasie wychodzi ze juz nie powinno go byc w organizmie. To bedzie 6dpt lub 7dpt bo nigdy nie wiem czy dzien transferu to dzien zero czy pierwszy.
Czuje sie wlasnie normalnie, troche zakluje jajnik czasem, no i dzisiaj ten potop o ktorym nie wiem co myśleć. No i wczoraj zjadlam pół kurczaka z rożna 😱😱i do tego miske sałatki 😱I nawet niedobrze mi nie bylo od przejedzenia.Ale miałam taka ochote ze nie moglam sie oprzwc. A ja mieso czasami tylko jadam, no i drub jak juz. Nie nastawiam sie.
A ty masz jakieś objawy?
 
Ja w jestem w novum. Chcesz zapisać się na pierwszą wizytę? Na nią dosyć długo się czeka. Na kolejne nie miałam problemu się nigdy zapisać. Choć wiadomo, nie zawsze były w godzinach które mi pasowały. Ale wiadomo, kompromis.
Do kogoś konkretnego próbujesz się dostać?
Wow super i dzięki za tyle miłych słów tu u was jest naprawdę fajnie, czy któraś z Was leczy się w novum bo jak ja dzisiaj dzwoniłam to są straszne kolejki a nie chcę tyle czekać zastanawiamy się nad zmianą kliniki myślimy o gameta
 
reklama
Pregnylu miałam tylko pół ampułki i to w piatek z samego rana. W poniedziałek robilam bete wlasnie zeby zobaczyc ile go tam jeszcze zostało. Z kalkulatora spadku bety w czasie wychodzi ze juz nie powinno go byc w organizmie. To bedzie 6dpt lub 7dpt bo nigdy nie wiem czy dzien transferu to dzien zero czy pierwszy.
Czuje sie wlasnie normalnie, troche zakluje jajnik czasem, no i dzisiaj ten potop o ktorym nie wiem co myśleć. No i wczoraj zjadlam pół kurczaka z rożna 😱😱i do tego miske sałatki 😱I nawet niedobrze mi nie bylo od przejedzenia.Ale miałam taka ochote ze nie moglam sie oprzwc. A ja mieso czasami tylko jadam, no i drub jak juz. Nie nastawiam sie.
A ty masz jakieś objawy?
Kalkulator spadku bety w czasie? Wow co to takiego..?? Ja w takim razie pojadę w poniedziałek na betę. Wzięłam 1/2 ampułki pregnylu o 13:00. To może poczekać do 8dpt? Do 10dpt nie wytrzymam!!! Buehehe A u mnie objawy lekowe - bóle brzucha zeszły czyli progesteron wzrósł ( od wczoraj biorę 3x2) a on hamuje skurcze. We wtorek tez brałam 3x2 ale może czasu trzeba było i wieczorem był efekt. Mam po luteinie mdłości zgagę i jem wszystko byleby się lepiej poczuć. Wpadam w mega dołki bo przed ET ważyłam 55kg 168cm rozm 36. Rzuciłam palenie 58kg a teraz to już się nie chce ważyć. Zjadłam lody na podwieczorek z synem z bitą smietsną :-))) a mam skaze bialkową i IO wiec będzie ból dupy buehehe się zastanawiam po co to wszystko... Dupa urosła, zaległości w pracy bo na L4 jestem. A objawów brak, może dlatego ze estradiol spadł to bólów brzucha nie ma. I mam mega doły :-(
 
Do góry