reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Mi miesiączka wypada około 5 czerwca wiec do testowania jeszcze kawałek [emoji1][emoji1] Hahah ależ to emocje [emoji23][emoji23] ale nie spodziewam się, że uda sie za pierwszym razem i do tego nie czuje dni płodnych nic a nic a powinno być jakoś teraz bo właśnie dokładnie nie pamietam daty ostatniej mieisiaczki ale mniej więcej jak kojarzę fakty to dni płodne powinnam już mieć
Moze jakas apka kobieca? Typu flo, czy WomanLog ? Ja mam WomanLog Pro (bez reklam[emoji41]), i bardzo sobie tą apkę chwalę. Gdyby niw ona, to też btm tak średnio pamiętała, kiedy ostatnia @ była.

Jak u mnie uda się do maksymalnie 6 cs, to bomba. Narazie 2cs.
 
reklama
Moze jakas apka kobieca? Typu flo, czy WomanLog ? Ja mam WomanLog Pro (bez reklam[emoji41]), i bardzo sobie tą apkę chwalę. Gdyby niw ona, to też btm tak średnio pamiętała, kiedy ostatnia @ była.

Jak u mnie uda się do maksymalnie 6 cs, to bomba. Narazie 2cs.
Będę musiała pomyśleć właśnie :) jak dostane teraz to już zapisze, żeby dokładnie pamiętać :)ja pamietam, że z córka to zaszłam w ciąże jakoś 2-3 dni przed dniami płodnymi
 
Będę musiała pomyśleć właśnie :) jak dostane teraz to już zapisze, żeby dokładnie pamiętać :)ja pamietam, że z córka to zaszłam w ciąże jakoś 2-3 dni przed dniami płodnymi
Ja nie pamiętam, jak to z córką było. 14 lat temu we wrzesniu zachodizlam w ciążę hehe. To trochę czaus minęło. A na poczatku czerwca moja małpa 13 lat skończy. Jutro na babskie zakupy z nią idę, dzień wolny od pracy trzeba wykorzystać :-)
 
Ja nie pamiętam, jak to z córką było. 14 lat temu we wrzesniu zachodizlam w ciążę hehe. To trochę czaus minęło. A na poczatku czerwca moja małpa 13 lat skończy. Jutro na babskie zakupy z nią idę, dzień wolny od pracy trzeba wykorzystać :-)
Moja 16 czerwca 4 latka kończy dziś tort zamawiałam 😃😃 ja prowadzę gabinet kosmetyczny wiec teraz dnia wolnego prędko bie będzie 😄😄
 
Moja 16 czerwca 4 latka kończy dziś tort zamawiałam [emoji2][emoji2] ja prowadzę gabinet kosmetyczny wiec teraz dnia wolnego prędko bie będzie [emoji1][emoji1]
Dużo masz klientów/klientek teraz, jak wszystko pootwierali?

Moja jest wybtedna. Torta też jej zamówię, bo talentu do tkaich wypieków to niestety nie mam.
 
Dużo masz klientów/klientek teraz, jak wszystko pootwierali?

Moja jest wybtedna. Torta też jej zamówię, bo talentu do tkaich wypieków to niestety nie mam.
Sporo :) choć nie to samo co przed wirusem bo jest jednak jeszcze spory odsetek osób, które się boją bądź potracili prace itp ale mam nadzieje, że będzie lepiej :) najgorsze, że wszystkie makijaże z czerwca/lipca mi odpadły bo wesela są odwołane stad też postanowiłam postarać się o maluszka bo i tak w tym roku myśle ,nie będę miała aż tyle pracy co zawsze bo w sezonie mam nawet po 9 klientek na sobotę na makijaż. U nas tort to atrakcja jak nie wiem musi być to postać z bajki, w tym roku Psi Patrol Skajt czy jakoś tak 😁😁 za torta zaplce 350zl 😂😂🤯
 
Sporo :) choć nie to samo co przed wirusem bo jest jednak jeszcze spory odsetek osób, które się boją bądź potracili prace itp ale mam nadzieje, że będzie lepiej :) najgorsze, że wszystkie makijaże z czerwca/lipca mi odpadły bo wesela są odwołane stad też postanowiłam postarać się o maluszka bo i tak w tym roku myśle ,nie będę miała aż tyle pracy co zawsze bo w sezonie mam nawet po 9 klientek na sobotę na makijaż. U nas tort to atrakcja jak nie wiem musi być to postać z bajki, w tym roku Psi Patrol Skajt czy jakoś tak [emoji16][emoji16] za torta zaplce 350zl [emoji23][emoji23][emoji2962]
Ło jezu, sporo :-)
Na bieżąco z bajkami nie jestem, ale pewnie już niedługo będzie trzeba się doedukować w tej sprawie :-)

Co do starań no to pewnie, jak masz teraz mniejsz eobłożenie, to jest wręcz idealna okazja. Jakaś tam korzyść tej niby epidemii. Zobaczysz, że interes się rozkręci. Wczoraj jak z pracy wracalam, to pod kazdym mijanym salonem kosmetycznym czy fryzjerem, spora kolejka. Wszystko powoli wróci do normy :-) tylko niech przychodnie lekarskie, pediatrzy zacznæ normalnie przyjmować ludzi, to juz będzie bomba.
 
Ło jezu, sporo :-)
Na bieżąco z bajkami nie jestem, ale pewnie już niedługo będzie trzeba się doedukować w tej sprawie :-)

Co do starań no to pewnie, jak masz teraz mniejsz eobłożenie, to jest wręcz idealna okazja. Jakaś tam korzyść tej niby epidemii. Zobaczysz, że interes się rozkręci. Wczoraj jak z pracy wracalam, to pod kazdym mijanym salonem kosmetycznym czy fryzjerem, spora kolejka. Wszystko powoli wróci do normy :-) tylko niech przychodnie lekarskie, pediatrzy zacznæ normalnie przyjmować ludzi, to juz będzie bomba.
Tak myśle, klientki piszą/dzownią codziennie.Nawet cieszę się, że trochę przystopowalam bo niekiedy to od rana do wieczora a gdzie czas na rodzine.Także jak mówisz zawsze trzeba szukać plus tej sytuacji :)nie mogę się już doczekać czerwca, żeby już wiedzieć co i jak 😄
 
Cześć wszystkim! :-)
Też takie senne dzisiaj jesteście? Ja wiekszosc dnia przedrzemałam, ai tka nadal oczy mi się kleją mimo dwóch mocnych kaw wypitych.
 
reklama
Do góry