reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam tylko napady zimna. Tak, że nagle nie mogę się rozgrzać w ogóle. Gorąca raczej się jeszcze nie zdarzyło (u mnie 10 tydzień).



Właśnie przyszła moja poducha do spania. Jeżu to powinno być dla wszystkich a nie tylko dla kobiet w ciąży. Pod głową jak jasiek, między nogami jak kołdra... Idealnie się można na tym ułożyć.
A jeszcze, oczywiście, wybrałam sobie wzór w kotki więc bardzo jestem zadowolona :D
Możesz podrzucić linka ? Też się zastanawiam czy już nie kupić a jest tyle tego w necie, że nie wiem co wybrać 🤣 p.s macie też problem ze zasypialyscie zawsze na brzuchu, a teraz strach ?
 
reklama
Kobietki a macie juz wyvrane imiona dla Waszych Fasolek? U mnie jeśli bedzie dziewvzynka to na bank Aurelia. Dla syna nadal nie potrafimy sie zgodzic. Na szczescie mamy na to jeszcze gdzies 7 miesiecy 🤔 Córka prawie dwulatka ma. Na imie Liwia 😀 wiec myśle ze Liwia i Aurelia brzmialo by bosko 🥰🥰🥰
U mnie dziewczynka bedzie Aleksandra, albo Zosia.. Ale raczej Ola. :) na chlopca nie mamy pojęcia... Mam 7 bratankow i te najlepsze imiona juz zajęte 😂 wiec bedziemy myslec.. Podoba nam sie Filip, ale znowu bliscy znajomi maja roczniaka tak :D ewentualnie Mikołaj jak się 6go urodzi. :)
No i na pewno dzieci na drugie imię będą miały moje albo meza imie :) zawsze tak chcialam :) troche dlugie będzie Aleksandra Magdalena 😂 ale trudno :D
Ja mam tylko napady zimna. Tak, że nagle nie mogę się rozgrzać w ogóle. Gorąca raczej się jeszcze nie zdarzyło (u mnie 10 tydzień).



Właśnie przyszła moja poducha do spania. Jeżu to powinno być dla wszystkich a nie tylko dla kobiet w ciąży. Pod głową jak jasiek, między nogami jak kołdra... Idealnie się można na tym ułożyć.
A jeszcze, oczywiście, wybrałam sobie wzór w kotki więc bardzo jestem zadowolona :D
Ktora zamawialas? :D
 
Możesz podrzucić linka ? Też się zastanawiam czy już nie kupić a jest tyle tego w necie, że nie wiem co wybrać 🤣 p.s macie też problem ze zasypialyscie zawsze na brzuchu, a teraz strach ?
Tez tak zasypiałam... Teraz tylko na bok 😂 bo gniecie.. I brzuch i cycki 😂
 
Możesz podrzucić linka ? Też się zastanawiam czy już nie kupić a jest tyle tego w necie, że nie wiem co wybrać 🤣 p.s macie też problem ze zasypialyscie zawsze na brzuchu, a teraz strach ?
Link do: Super Mami C Poduszka dla kobiet w ciąży wzór Koty - Omedika.pl mam tą ;) Są też wzory dla dorosłych jakby co, jakieś kropki czy coś ;)

Ja zasypiałam na brzuchu i na razie dalej głównie śpię tak. Nie wiem czy od razu będę z tej poduchy korzystać ale mieliśmy nadpłatę na karcie kredytowej, z której rezygnujemy to trzeba było coś za stówkę kupić :D
Na razie mąż przetestuje czy mu na kręgosłup pomaga 😆 chociaż i tak już fizjoterapeuci się otworzyli, był już dwa razy i znów ból ustępuje.
 
Hej dziewczyny od rana nie czuje się najlepiej bólu mnie głowa I mam niskie ciśnienie dodatkowo zawroty głowy aż boję się wstać z łóżka
 
Hej dziewczyny od rana nie czuje się najlepiej bólu mnie głowa I mam niskie ciśnienie dodatkowo zawroty głowy aż boję się wstać z łóżka
Koniecznie napij się wody ! Ciśnienie może na zewnątrz jest niekorzystne i mogło Ci spaść. Jak nie czujesz się na siłach to nie wstawaj lepiej , poczekać chwilkę
 
Link do: Super Mami C Poduszka dla kobiet w ciąży wzór Koty - Omedika.pl mam tą ;) Są też wzory dla dorosłych jakby co, jakieś kropki czy coś ;)

Ja zasypiałam na brzuchu i na razie dalej głównie śpię tak. Nie wiem czy od razu będę z tej poduchy korzystać ale mieliśmy nadpłatę na karcie kredytowej, z której rezygnujemy to trzeba było coś za stówkę kupić :D
Na razie mąż przetestuje czy mu na kręgosłup pomaga 😆 chociaż i tak już fizjoterapeuci się otworzyli, był już dwa razy i znów ból ustępuje.
Super ! Dzięki wielkie ! No póki co brzuch mi nie przeszkadza ( oprócz tego że często jest wzdęty) to wiem że poducha na pewno się przyda 🥰🥰
 
Kobietki a macie juz wyvrane imiona dla Waszych Fasolek? U mnie jeśli bedzie dziewvzynka to na bank Aurelia. Dla syna nadal nie potrafimy sie zgodzic. Na szczescie mamy na to jeszcze gdzies 7 miesiecy 🤔 Córka prawie dwulatka ma. Na imie Liwia 😀 wiec myśle ze Liwia i Aurelia brzmialo by bosko 🥰🥰🥰
Dla córy wygrywa Adrianna ;) Na liście też Zofia i Zuzanna ale te imiona zbyt popularne mi się wydają.


Dla chłopaka jest problem. Chyba uda się dojść do kompromisu przy Leonie albo Tymonie. Imię, które najbardziej mi się podoba - Jakub - jest zajęte przez psa w rodzinie. Mamy też na liście Juliusza po moim dziadku.
 
Dziewczyny ma tak ktoras moze? Nie wiem czy to ebdzie trwac cala ciaze czy jak. Wstaje z rana i jak nie zjem w przeciagu 10/20 minut nic to dopadaja mnie mdlosci z głodu, kreci mi sie e glowie, przyspiesza oddech, czuje sie strasznie zle przewaznie nie mam sily nawet zrobic sobie sniadania. I musi to byc posilek jakis barsziej wartosciowy typu np dzis jajecznica bo sucharki mi nie przejda. Zjadlam banana ale i tak byl nie wystarczajacy. W nocy o 1 jadlam banana rowniez bo tez nie domagałam juz i mnie facet karmił. Nie wiem co sie dzieje w zyciu czegis takiego nie mialam, moglam nie jesc 2 dni i nic mi nie bylo. Teraz niby to głód a ochoty nie ma na nic. Jem wkoncu cos i to tak bez smaku byle zapchac porzadnie zoladek. I nagle magicznie po jakims czasie sie poprawia. Mam to tylko w nocy i z rana. Ja nie wiem jak dam rade byc jutro na badaniach na czczo przeciez chyba na nogach nie ustoje.


Powiedzcie mi jeszcze czy fakt ze moja mama miala cukrzyce ciążową moze wplynac na to ze ja bede miec wieksze predyspozycje do tego czy sie to wcale ze soba nie wiąże? Nie że podejrzewam czy cos bo moja mama czula sie bardzo dobrze a sie okazalo ze cukrzyca
Tylko z ciekawosci pytam jak myslicie.
 
reklama
Kobietki a macie juz wyvrane imiona dla Waszych Fasolek? U mnie jeśli bedzie dziewvzynka to na bank Aurelia. Dla syna nadal nie potrafimy sie zgodzic. Na szczescie mamy na to jeszcze gdzies 7 miesiecy 🤔 Córka prawie dwulatka ma. Na imie Liwia 😀 wiec myśle ze Liwia i Aurelia brzmialo by bosko 🥰🥰🥰

U mnie przodują Laura, Matylda, Łucja, mąż chce Zuzię, ale mi nie pasuje :D Chłopak Julian, Ignacy albo Gabriel :) Póki co, do grudnia nam się może odmienić 😂
 
Do góry