reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Gratuluję cudownych wiadomości z wizyt [emoji173]

A ja bawię się tym detektorem i dupa blada... od 56-90 więc to chyba moje ? [emoji26]
 
A jakie witaminki w ogole bierzecie w ciąży ? Ja biore Prenatal uno a teraz duo z DHA. Dodatkowo przepisał mi żelazo sorbifer (2x1 dziennie). Czy suplementujecie dodatkowo kwas foliowy?
ja jestem trochę zdziwiona bo moja gin kazała mi łykać tylko kwas foliowy 0,4 mg i witaminę D 2000 j.m., nic poza tym, widzę że tu na forum dużo z kobiet łyka całe zbilansowane zestawy 🤔 na pewno na najbliższej wizycie o to zapytam
 
Mi zostały zlecone witaminy omegamed optima forte, potem patrzyłam na ranking witamin w ciąży to te miały naprawdę dobra opinię.
Jeszcze biorę magnez, bo chyba wrócę zaraz do treningów i jeszcze troche kawę piję, to popijam kawę magnezem 🤣
 
Dziewczyny co na wzdecia 😭😭😭 espumisanu u mnie nie kupi dodam. No spa cos da? Nie wiem skad te wzdecia jadlam to co zwykle. Wczoraj tez mialam okropne ale ze tak ujme same dawały rade a dzis nie wiem mam taki obolały brzuch, czuje jednoczesnie jakby mi sie chciało dwójke ale nie moge...jakby zaparcie czy cos. Blagam co pomoze bo chyba nie wytrzymam tak mi jelita skręca 😭😭😭 na poczatku ciazy mialam to samo i sie meczylam z takimi bolami. Co moze mi ulżyć?

Jak myslicie zapytac lekarza za tydzien czy przepisalby mi cos na te wzdecia co jest dozwolonego w ciazy? Czy raczej nic mi nie da?

Pewnie pytaj lekarza.

Gratuluję cudownych wiadomości z wizyt [emoji173]

A ja bawię się tym detektorem i dupa blada... od 56-90 więc to chyba moje ? [emoji26]

Twoje. Ktory to tydz ? Szukaj niziutko przełóż I okrezne ruch jak nie ma przyśni kawałek I tak cały czas.potem tyle wyzej.
 
reklama
Dziewczyny kupujecie już bądź stosujecie już kremy czy olejki na rozstępy ? Ja właśnie wkraczam w 2 trymestr za raz i chce już coś kupić ale nie wiem który 🤷🏼‍♀️ Może dziewczyny które już były w ciąży i miały styczność coś doradza ?
 
Do góry