reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Melduję się z drzemki 😅 troche sie przeciągnęła 😂 tak mi sie dobrze spalo, po tej konsultacji z terapeutką czulam taki wewnetrzny spokoj i nie wiem chyba to tak zadzialalo. Wyplakalam sie na wizycie i od razu czlowiekowi lepiej😅 w sumie wstalam przed chwilka i zjadlam juz ogorkową ktora dzis zrobilam (przrcier dostalam w paczce od mamy z pl 😍😍😍) no i jak w poludnie zupa sie przyjela tak teraz mdlosci okropne...chyba zbyt duzo zjadlam na zbyt pusty zoladek.

Ps z dziekanatu odpisali ze w poniedzialek sprawdza moja prace bo mieli dzis problemy z programem antyplagiatowym i musza to naprawic...no i niech nikt nic nie mowi ale to jest wlasnie moje szczescie. Akurat przede mna sie zepsuło 😆🤣 a ja juz mialam wizje ze nie odpisuja bo znowu cos jest nie tak...
 
Zakupiłam krem mustela na rozstępy, oliwkę pamers dla kobiet w ciąży i tołpa na rozstępy na piersi [emoji3526] Cały zestaw jest jeszcze tydzień i zaczynam stosowanie [emoji12]
To jesteś zaopatrzona [emoji6]
Ja mam tylko z pamersa , i też za tydzień jadę z smarowaniem [emoji16]
A właśnie ustąpily Ci trochę te bóle brzucha? Bo mi właśnie tak

A dziewczyny jeśli chodzi o koszule nocne ciążowe ,do karmienia i ciuszki dla bobaskow polecam tą stronę Link do: Dolce Sonno - Producent odzieży niemowlęcej i ciążowej
Zamówiłam sobie koszule i po tej infekcji jak już wyleczę, mam zamiar spać bez majtoli, mam nadzieję, że wietrzenie [emoji28][emoji85][emoji86]pomoże
 
Jestem i ja 😊

Wszystko w porządku dziewczyny :) Dzidziol 4 cm, tętno 176, ciąża książkowa wg lekarza, póki co ;) Mam tylko zrobić przed prenatalnymi USG piersi, bo coś mi wymacał :/ Mam nadzieję, że nic poważnego... Poza tym wszystko ok :)

IMG_20200522_205714.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Rumiankowa świetne wieści! Tętno dzidzi na dziewczynkę ;)
U mnie tetno wedlug detektora dzis pokazalo 164 to na chlopaca czy dziewczynke 😅 zobaczymy czy sie sprawdzi no ale mierzylam krotko wiec mozliwe ze bardziej miarodajne od lekarza jednak.
Edit. Czytam teraz na innych forach i jednak to tez tylko 50/50 teoria jak wszystkie 😂
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry