reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Jak teraz wycieram to jest juz czysto 😕
Ja też bezwzględnie bym to sprawdziła... Szczególnie, że na toalecie napinasz mięśnie około maciczne i krew może pochodzić ale nie musi z tamtych okolic... poza tym ja widzę na papierze jakieś strzępy...
 
Ja też bezwzględnie bym to sprawdziła... Szczególnie, że na toalecie napinasz mięśnie około maciczne i krew może pochodzić ale nie musi z tamtych okolic... poza tym ja widzę na papierze jakieś strzępy...
To brazowy gesty sluz i mieszanka z luteina dopochwowa
 
Ja bym od razu do lekarza szła, miałam podobnie i zwlekałam, myślałam że przejdzie że to tzw krwawienie w ciąży... I skończyło się to nieciekawie dla mnie
 
To brazowy gesty sluz i mieszanka z luteina dopochwowa
Wczesniejsza wizyta pewnie bylaby wskazana, ale. Nawet jeśli cokolwiek się dzieje, to lekarz nic w zasadzie nie poradzi. Może zwiększyć dawke luteiny, dołożyć duphaston i zrobic usg i w zasadzie tyle. Zaleci leżenie i odpoczywanie. Bierzesz dupka czy tylko luteine? Moze na początek spróbuj zadzwonić po poradę
 
reklama
To brazowy gesty sluz i mieszanka z luteina dopochwowa
Zrobisz co będziesz uważała za słuszne... Na zdjęciu wygląda to jak krótkotrwałe ale normalne krwawienie... widzisz to na żywo więc wiesz lepiej, wiecej... ja nie mam dużego doświadczenia ale lepiej dmuchać na zimne ;)
 
Do góry