reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Co do spacerówki joie też się nad nią zastanawialiśmy bo ma bardzo dobre opinie ale dla mnie wcale nie była lekka (jak dobrze pamiętam ona ma ok 10 kg) i nie podobało mi się, że się składa materiałem na zewnątrz. Nasza spacerówka waży niecale 7 kg i składa się materiałem do środka co mi bardzo pasuje. Mamy valco snap 4.
Oooo 7 kg to mało.
 
reklama
Dzień dobry!
Widzę że pojawia się temat wózków 😉 ja z przeczytanych lub zasłyszanych info wiem co prawda parę rzeczy ale nie do końca wiem co wybrać... Byliśmy wczoraj z mężem w sklepie oglądać na żywo, żeby móc potem poszukać używanych. Myślę że to dobra opcja na gondole która będzie w użyciu przez około pół roku 🤔 strasznie mnie wkurzają te opcje 10 w 1 😤 chcielibyśmy sam głęboki, bo słyszy się że te spacerówki w zestawach są kiepskie... Ja chciałam taki na czterech symetrycznych kołach, nie węższych z przodu ale sprzedawcy patrzą na mnie jak na kosmitę, że to takie klasyczne i retro to nie mają 🤯 pierwotnie myślałam o Roan Marita Prestige, ale wczoraj facet nam bardzo odradzał te "klasyczne modele" na rzecz tych z ruchomymi i węższymi kołami przednimi... I zachwalal Muuvo Quick 2.0, bo niby ta spacerówka taka super że do końca wozkowania ma wystarczyć 🤔
Sama nie wiem, musimy jeszcz pojeździć po sklepach, jak macie jakieś sprawdzone w Krakowie to dajcie znać 😁
 
My akurat zoo mamy nie daleko a Córeczka nigdy nie była 😊
U nas zoo chyba jeszcze zamkniete, ale przez 2 albo 3 lata mielismy abonament roczny i mloda z tata bardzo czesto tam jezdzili. Teraz jakies przepisy sie zmienily, beda likwidowac niektore zwierzeta, no przedtem byly pokazy delfinow i fok, teraz juz jest zabronione, bo animalisci wywalczyli.
Tutaj sie nie obchodzi Dnia Dziecka, ale moze cos jeszcze wymysle 😉
 
U nas zoo chyba jeszcze zamkniete, ale przez 2 albo 3 lata mielismy abonament roczny i mloda z tata bardzo czesto tam jezdzili. Teraz jakies przepisy sie zmienily, beda likwidowac niektore zwierzeta, no przedtem byly pokazy delfinow i fok, teraz juz jest zabronione, bo animalisci wywalczyli.
Tutaj sie nie obchodzi Dnia Dziecka, ale moze cos jeszcze wymysle 😉
A o którym zoo piszesz jeśli mogę wiedzieć?
 
reklama
Do góry