reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja też z córką zrobiłam na jutro z okazji Dnia dziecka ale mój z Twoim równać się nie może.[emoji1787][emoji1787][emoji3][emoji3]
Życzę Wam udanej niedzieli [emoji173] u nas ma być dziś słoneczko [emoji274] Jedziemy dziś do teściów z życzeniami na dzień mamy [emoji6] pochwalę się Wam wczorajszym torcikiem [emoji16]
20200531_152124.jpeg
 
Ja też z córką zrobiłam na jutro z okazji Dnia dziecka ale mój z Twoim równać się nie może.[emoji1787][emoji1787][emoji3][emoji3]Zobacz załącznik 1126996
Aniu piękny[emoji3531] i pewnie pyszny[emoji3059]. Takie własnoręcznie robione są najlepsze. Ja upiekłam nocne (wyszło, chwalę się[emoji846]) a potem sąsiadka wpadła z całą blachą ogromnej karpatki[emoji85]. Jestem tak najedzona i zasłodzona że leżę teraz jak wieloryb...
 
Czekamy do jutra ale już przy lodówce się wszyscy kraca[emoji3][emoji3]
Jak tam samopoczucie dziewczyny?
Ale mi narobiłaś smaka tym tortem.Chyba też muszę zrobić, bo aż mam się ochotę pokręcić przy Twojej lodowce. W ogóle nie mogę oprzeć się slodkiemu w tej ciąży, a glukoza na czczo 95 :-/
Dziewczyny w jakich tygodniach ciąży macie połówkowe. Ja mam w 20t3d wg USG (20t0d wg OM) i się zastanawiam, czy nie za szybko.
 
Jak tam samopoczucie dziewczyny?
Dzisiaj coś ciężko, ciągle cos kłuje, ciagnie i jakoś ciężko mi się oddycha chociaż to dopiero 17+2...
Co do USG połówkowego to umowiłam się na 23.06, będzie 20+4 I też nie wiem czy to nie za wcześnie. Pogadam jeszcze z lekarze prowadzącym czy to nie za szybko.
 
Ja póki co prawie 15 tydzień nastroje i samopoczucie zmienne. Chociaż na początku było dużo gorzej. Tylko jakoś brakuje mi sił. Ja mam polowkowe zaraz po 20 tyg ale to dopiero 14.07.
 
Dzień dobry mamusie[emoji846] Ja już o 4 pobudka i koniec spania. Wieczorem się czułam okropnie. Z minuty na minutę zrobiło mi się niedobrze i trzymało tak dopóki nie zasnęłam. Chyba przekroczyłam limit cukru[emoji849] dzisiaj już lepiej.
 
reklama
Do góry